Про нас

Мета нашого молодого, але перспективного, жіночого інтернет журналу blonda.com.ua — дати волю в отриманні будь-якої інформації, в спілкуванні і в об’єднанні найпрекрасніших жінок світу — жінок України.

Жіночий інтернет журнал України є абсолютно некомерційним і собі за мету заробіток ми не ставимо. Всі кошти, отримані за рахунок реклами на сайті журналу йдуть на ліцензування програмного забезпечення, оплату підтримки сайту і на утримання журналу в такому вигляді як він є і на його поліпшення.

Крім щодня оновлюваного статтями журналу у нас є жіночий форум, який служить для спілкування і обміну корисною інформацією між відвідувачками нашого сайту.

Якщо у Вас є корисна інформація, яка задовольняє нашу форму і стиль публікацій, якою Ви хочете поділитися і опублікувати на нашому сайті, Ви можете стати нашим автором. Копірайт і підпис автора гарантована.

Хочемо уточнити, що жіночий інтернет журнал blonda.com.ua — це як мінімум 1 публікація в день, 7 публікацій у тиждень, 365 публікацій в рік корисної інформації на різні теми: секс, краса, мода, весілля, здоров’я і т.д.

Наша робота спрямована спеціально для Вас, милі і прекрасні жінки!