нарощування вій

Процедура нарощування вій: види, матеріали і час процедури

Мрієш про довгих вигнутих віях без щоденного використання туші? У цьому матеріалі – все, що необхідно знати про нарощування в салонних або домашніх умовах, а також рекомендації по догляду та відновленню вій після нього.

Процедура нарощування вій
Фото Процедура нарощування вій

У наш час косметологія пропонує широкий спектр різних б’юті-процедур, які дозволяють удосконалити свій зовнішній вигляд.

Нарощування вій – популярна техніка, яка користується великим попитом у дівчат і жінок різних вікових груп. Не секрет, що один з найважливіших елементів жіночої привабливості – зачаровує погляд, якого як раз можна домогтися за допомогою нарощування вій.

Яку саме техніку нарощування вибрати, які матеріали використовувати в процесі і якого результату очікувати після – цими питаннями задаються багато дівчат, які зважилися нарешті стати волооких німфами. Любителькам натуральної краси та нюдового макіяжу не варто боятися цієї процедури, адже існують різні види нарощування вій, в тому числі з максимально природним ефектом. Які ж умови необхідні для правильного нарощування і як подбати про віях? Давай розбиратися разом.

Умови нарощування вій

Умови нарощування вій
Фото Умови нарощування вій

Технологія lash-нарощування займає одне з провідних місць в б’юті-індустрії. Техніки і матеріали постійно оновлюються, а список відомих брендів по виготовленню якісних вій постійно зростає.

Щоб процедура нарощування проходила безболісно, ​​гігієнічно і правильно, необхідні спеціальні умови, які потрібно дотримуватися як в салоні, так і вдома.

✔️ Під час нарощування вій використовується безпечний косметичний клей, мова про який піде трохи пізніше. Для первинного затвердіння клею необхідно велика кількість повітря, тому нарощувати вії потрібно в добре провітрюваному і вентильованому приміщенні.

✔️ Для полімеризації клею необхідний контакт зі слаболужними поверхнями, саме тому відносна вологість в приміщенні повинна бути від 40 до 60% при кімнатній температурі. Нижчі умови вологості повітря гальмують процес склеювання вій, а більш високі можуть негативно позначитися на кінцевому підсумку: вії просто відваляться. Для визначення рівня вологості можна використовувати спеціальний барометр, що фіксує показники.

✔️ Закриту упаковку клею і інші матеріали для нарощування слід зберігати в сухому приміщенні при температурі від 15 до 25 градусів С. Коробочки не повинні потрапляти під прямі сонячні промені або піддаватися різкого перепаду температур, важливо дотримуватися стабільну температуру зберігання. Клей твердне від контакту з вологістю повітря, це також варто враховувати. Відкрита упаковка клею придатна для використання протягом 1,5-2 місяців, в спекотні літні дні термін придатності скорочується до 3-4 тижнів.

✔️ Не варто зберігати клей і інші матеріали в холодильнику. Найкраще регулювати вологість повітря, використовуючи спеціальні кімнатні зволожувачі для приміщення, провітрювати кабінет кілька разів на добу і підтримувати температуру не вище 25 градусів.

✔️ Косметологи і майстри з нарощування радять клеїти вії чіткими і швидкими рухами, щоб не перетримати, що клеїть. Для цього важливо мати спеціально обладнане простір, розчищене для роботи. Клієнту необхідна кушетка або лава з підголовником, щоб зафіксувати положення голови.

✔️ Дуже важливо гарне освітлення в приміщенні, де робиться нарощування вій, але попадання прямих сонячних променів безпосередньо на саме робоче місце варто уникати. Необхідно використовувати якісні косметичні лампи з регулюванням висоти, нахилу і ступеня освітлення.

✔️ Майстеру, який займається нарощуванням вій, необхідно мати всі супутні матеріали, добре організоване робоче простір і дотримуватися гігієни матеріалів, інвентарю і приміщення в цілому. Одноразові рукавички, антисептик, ретельно оброблені матеріали – запорука якісної процедури. Без цього неможливо зробити повноцінне нарощування без загрози для краси і здоров’я.

Правильне нарощування вій

Правильне нарощування вій
Фото Правильне нарощування вій

Кожна дівчина, що зважилася на процедуру нарощування, чекає карколомного результату. Але очікування не завжди, на жаль, збігаються з реальністю. Щоб нарощування вій принесло позитивні емоції, важливо розуміти основні механізми роботи. Простіше кажучи, розрізняти «правильне» і «неправильне» нарощування, щоб запобігти помилкам на самому первинному етапі процесу. Отже.

Технологія нарощування може бути традиційною (пучкове нарощування) і японська (нарощування по одній вії).

Не менш важливий і обсяг вій, який буває декількох типів:

  1. Неповний обсяг – нарощування куточків або інших окремо взятих ділянок.
  2. Повний обсяг – заповнення всього ряду вій, найпоширеніший тип нарощування.
  3. 2D-обсяг
  4. 3D-об’єм – нарощування в кілька рядів, звичайно має неприродний вигляд і використовується найчастіше для заходів.

Також потрібно знати і про сам ефект нарощування вій.

Його види:

⏩ Звичайний ефект – використання вій однієї довжини для природного погляду;

⏩ Натуральний ефект – використання двох різних довжин в поєднанні, підкреслений погляд;

⏩ Ляльковий ефект – використання вій максимальної довжини, погляд виходить максимально виразний.

⏩ Лисячий погляд – для такого ефекту використовуються вії трьох різних довжин. Довжина росте від внутрішнього куточка очей до зовнішнього, частіше в якості референсу використовуються фотографії моделі Белли Хадід. Простіше кажучи, лисий погляд – це нарощування вій з акцентом в куточках очей;

⏩ Розріджений ефект а-ля Твіггі – кріплення вій на досить великій відстані один від одного, іноді використовуються окремі пучки для найбільшого ефекту;

⏩ Біличій ефект – вії нагадують пензлики, оскільки кріпляться на всю повіку по одній довжині, не рахуючи зовнішнього куточка, де використовуються більш довгі волоски.

Таким чином для правильного нарощування повинна використовуватися техніка, відповідна досягненню певного ефекту. Кожен тип нарощування має особливості і нюанси, які необхідно строго дотримуватися в процесі. Крім того, нарощування вій має на увазі різні обсяги, які розрізняються різною кількістю наклеєних вій.

Більш докладно про кожен вид нарощування вій читайте далі.

Види нарощування вій

Види нарощування вій
Фото Види нарощування вій

Кожен вид нарощування вій виконується за спеціально розробленою схемою. Матеріали, час процедури і сама технологія прикріплення вій, звичайно ж, мають особливості в залежності від обраного виду нарощування.

✅ Класика – один з найпоширеніших видів нарощування. Користується широкою популярністю, оскільки підходить практично кожній дівчині, виглядає природно і тримається досить довго без корекції.

✅ Нарощування «класик» являє собою один повний обсяг, де на одну натуральну вію наклеюється одна штучна, але ніяк не більше. Товщина, довжина і вигин самих вій допоможуть домогтися різного ефекту з перерахованих вище, за допомогою класичного виду нарощування можна скорегувати розріз очей, додати погляду виразність і залишатися красивою без макіяжу. Класичне нарощування підходить як власницям натуральних густих вій, так і дівчатам, яким у житті не вистачає пухнастості і обсягу.

✅ Подвійний об’єм або нарощування 2D – це збільшення кожної натуральної вії в два рази. Тобто на одну справжню вію припадає дві штучні. Нарощування 2D – це прекрасна альтернатива підводці, адже за допомогою подвійного обсягу можна помітно виділити куточки очей, підкреслити погляд і скорегувати природну форму без косметики. Такий вид нарощування буде особливо яскраво виглядати на довгих і пухнастих віях, тому важливо знати міру і не переборщити, якщо хочеш зберегти ефект природності.

✅ Лялькова нарощування вій або ляльковий ефект – це нарощування вій пучками. Такі «промінчики» можуть бути розподілені по всьому століття або в окремих місцях, наприклад в зовнішніх куточках очей. Головна особливість такого виду нарощування полягає в тому, що на одну вію доводиться відразу кілька, що сприяє миттєвому збільшенню обсягу. Це по суті ефект 3D, якого можна досягти за допомогою соболиних, ниркових і шовкових волосків. Найчастіше таке нарощування використовується в декоративних цілях для світського виходу або інших заходів, в звичайному житті виглядає далеко не так натурально, як інші види.

✅ Нарощування нижніх вій – найбільш рідкісний вид процедури. Воно необхідне тим, у кого природні вії досить тонкі і світлі, а верхні – штучні і темні. Для дотримання гармонії і балансу нижню повіку також підкреслюється додатковими віями, правильно розподіляється акцент. Якщо ти вибираєш ефект 2D або 3D для верхніх вій, то нарощування нижніх буде вельми до речі.

✅ Нарощування нижніх вій – це окремо оплачувана процедура, яка не входить в прайс верхньої повіки. Для такого нарощування потрібне особливе вміння і досвід, тому не у всіх салонах майстри готові взятися за подібну процедуру. Крім того, нижні вії тримаються трохи менше, ніж верхні. Термін носіння займає в середньому 3-5 тижнів.

Матеріали для нарощування вій

Матеріали для нарощування вій
Фото Матеріали для нарощування вій

Професійні майстри в першокласних салонах використовують тільки якісні матеріали для процедури нарощування вій. По-справжньому досвідчений фахівець знає, що від якості безпосередньо залежить кінцевий результат і термін носіння вій, і чим воно вище, тим краще відгуки клієнтів про виконану роботу.

Матеріали і необхідний інструментарій для нарощування найчастіше замовляється менеджером салону або самими майстрами у перевірених постачальників. Ось список основних пристосувань для роботи, іншими словами, що потрібно для нарощування вій:

✅ Вії для нарощування – виготовляються з синтетичних волокон, так що маркування «соболині», «норкові» або «шовкові» в більшості випадків не більше ніж назви. По-перше, натуральні волоски можуть викликати страшну алергічну реакцію при контакті з людським віком, по-друге, їх виробництво трудомістке і коштує чималих грошей, та й в сучасному світі використання природного хутра вважається неетичним.

Основні параметри вій:

  1. довжина (6-18 мм);
  2. товщина (0,10; 0,15; 0,20; 0,25 мм);
  3. вигин (натуральний, виразний або ляльковий);
  4. колір (чорний підходить далеко не всім, тому вії можуть бути коричневими, сірими або навіть кольоровими).

✅ Клей для нарощування вій – безпечний, гіпоалергенний клей зчепився вії всього за кілька секунд, ефект тримається більше двох тижнів, а натуральні вії при цьому не пошкоджуються.

✅ Знежирюючий засіб – їм видаляється шкірне сало з поверхні століття і натуральних вій, залишки макіяжу і інших забруднень. Це засіб необхідно наносити перед тим, як клеїти вії, оскільки саме воно забезпечує якісне зчеплення.

✅ Біополоскі – використовуються для того, щоб верхню повіку НЕ злиплося з нижнім під час процедури, накладається на нижні вії, поки прикріплюються верхні.

✅ Пінцет для нарощування вій – незамінний інструмент. Він потрібен для захоплення по одній вій або пучку з контейнера. Пальцями виконати таку копітку роботу просто нереально.

✅ Ремувер потрібен для зняття штучних вій і видалення залишку клею. Найчастіше буває кремовою або гелеобразной текстури, не дратує слизову оболонку ока і не викликає роздратування. Дебондер (рідкий Ремувер) використовується лише під час самої процедури наклеювання вій, наноситься точково, щоб підкоригувати невеликі огріхи.

✅ Мікробраші – палички для корекції вій. Допомагають видалити краплі Ремувер, розліпити волоски, не залишаючи зайвих ворсинок.

✅ Щіточки-гребінця призначені для ретельного розчісування вій і їх акуратного поділу.

✅ Лешбокс – контейнер-планшет для вій різних параметрів.

✅ Засоби для дезінфекції інструментів і робочого місця – спиртові серветки і спеціальні розчини, які використовуються для обробки приладів в салонах краси.

✅ Одноразові витратні матеріали для дотримання гігієни – рукавички, маски, шапочки, бахіли, серветки, клейонки і простирадла для кушетки.

Час нарощування вій

Час нарощування вій

Час нарощування вій залежить безпосередньо від досвіду конкретного майстра, використовуваного інструментарію, якості зчеплення клею і індивідуальних особливостей клієнта.

В середньому класичне нарощування може зайняти від 1 до 1,5 – 2 годин, відповідно, на корекцію йде трохи менше часу.

Лялькова нарощування, пучки 2D і 3D і інші найбільш об’ємні техніки нарощування можуть займати від 2 до 3 годин. Чим менше досвіду у майстра, тим більше часу займе процедура нарощування вій. Крім того, багато що залежить і від природних вій: чим вони довші і гущі, тим простіше майстру прикріплювати до них штучні волоски.

Час шкарпетки також суто індивідуально, але є кілька виявлених закономірностей.

⏩ Класичні вії можна носити без корекції 2-6 тижнів, в залежності від якості матеріалів і індивідуального догляду.

⏩ Нижні вії тримаються трохи менше, термін їх шкарпетки зазвичай варіюється від 2 до 4 тижнів.

⏩ Пишні вії з ляльковим ефектом можуть триматися стільки ж, скільки і класичні, але волоски на зовнішніх куточках очей можуть відпасти трохи раніше. Чим товщі і довше штучні вії, тим коротше термін їх шкарпетки. Таким чином об’ємне нарощування вій менш довговічне в умовах повсякденного носіння.

⏩ Корекцію вій потрібно проводити не рідше ніж раз на місяць. Оскільки кожен майстер має свої особливості і хитрощі, терміни можуть варіюватися. Записуватися на корекцію вій варто в міру того, як волоски почнуть рідшати і опадати.

Нарощування вій в домашніх умовах

Нарощування вій в домашніх умовах
Фото Нарощування вій в домашніх умовах

Досвідчені майстри не рекомендують проводити процедуру нарощування в домашніх умовах. По-перше, самої фізично складно правильно прикріпити вії так, щоб не нашкодити здоров’ю очей. По-друге, спеціальне обладнання місця і якісні матеріали необхідно мати під рукою, адже схема домашнього нарощування нічим не відрізняється від салонної. Якщо ти все ж надумала провести процедуру домашнього нарощування, попередньо подивися навчальні інтернет-туторіали, що дозволяють вникнути в процес. Нарощування вій будинку потрібно проводити в вищеописаних умовах з дотриманням параметрів вологості, температури і освітленості місця.

Як відновити вії після нарощування

По-перше, необхідно використовувати Ремувер для вій високої якості з вмістом регенеруючих компонентів. Позбавляючись від штучних вій, важливо дотримуватися всіх необхідних правил, після чого дати очам відпочинок протягом декількох тижнів або навіть місяців.

У домашніх умовах рекомендується наносити спеціальну сироватку для росту і відновлення вій, косметичний ринок представляє широкий асортимент подібних засобів, що вельми зручно для тих, хто не зупинився на якомусь одному продукті.

Підібрати засоби по відновленню і догляду можна за допомогою майстра в салоні або самостійно, виходячи з індивідуальних потреб. Найчастіше використовуються сироватки, збагачені вітамінами і мікроелементами, засоби, виготовлені на основі маточного молочка, рослинних масел і корисних кислот.

З копійчаних аптечних засобів можна спробувати наносити ватною паличкою касторове масло або вітамін Е.

Постарайся використовувати туш з натуральними компонентами в складі, краще вибирати продукти високої якості, щоб не нашкодити і без того травмованим віям.

Вибирай м’які засоби для зняття макіяжу з очей, які не сушать шкіру і не травмують вії. Зазвичай на таких засобах є позначка «з турботою про віях».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *