Зачіски на середнє волосся українських зірок

Модні жіночі стрижки на середнє волосся: трендові варіанти 2021 року

Від класичних до екстремальних – показуємо наймодніші жіночі стрижки на середні волосся, які будуть популярні в 2021 році.

Модні жіночі стрижки для середнього волосся

Каре, каскад, драбинка або боб – які стрижки будуть актуальні в новому році? Перейдіть фото найпопулярніших прикладів.

Основні види зачісок для середнього волосся

Каскад

Універсальна техніка для створення повсякденному стрижки на середні волосся. Під час стрижки майстер спочатку зачісувати волосся назад уздовж лінії росту, а потім підрізає окремі пасма. Щоб вийшов природний і красивий каскад, необхідно зволожити пасма спеціальними сироваткою або незмивною кондиціонером. Після стиліст розчісує локони по лінії росту волосся, поправляє зачіску, прибирає зайві пасма і завершує каскад.

Пам’ятайте Дженніфер Еністон? Каскад – її улюблена стрижка ще з часів серіалу «Друзі».

Каскад буває декількох видів:

✔️ Класичний каскад – найпоширеніший, його головні особливості – плавні переходи і легка градація; класичний каскад можна носити з чубчиком і без;

✔️ Рваний каскад створюють за допомогою спеціальної перукарні бритви: стиліст недбало розриває інструментом кінчики. Ступінь розривів може варіюватися від легкої до глибокої.

✔️ Градуйований каскад зручний в повсякденному житті. Hair-майстер “випускає» окремі пасма, завдяки цьому стрижка виглядає акуратно і без спеціальної укладання;

✔️ З чубчиком і без ви можете носити будь-який вид каскаду – підбирайте стрижку, орієнтуючись на свою форму обличчя.

Каре

На відміну від каскаду каре виглядає акуратно і цілісно. Можливі варіації каре

✔️ Класичне каре – це стрижка з рівними кінцями трохи вище рівня плечей. Стиліст може випрямити локони або створити недбалі завитки, які утворюють багатошарову структуру зачіски;

✔️ Подовжене каре – в процесі створення подовженого каре стиліст трохи підрізає задню частину і залишає довгі локони спереду, зберігаючи візуальний баланс. Головний мінус стрижки – вона потребує щоденного догляду. Щоб кожен день круто виглядати, вам доведеться регулярно укладати волосся;

✔️ Пряме каре – ще одна популярна варіація для стрижки на волосся середньої довжини. Майстер максимально рівно підрізає кінчики локонів. Зачіска виглядає акуратно і мінімалістично

Боб

Через століття стрижка не втрачає своєї актуальності. Щоб створити боб, стиліст робить плавний перехід від довгих пасом до більш коротким. Така техніка допомагає домогтися додаткового обсягу волосся у верхівки. Який буває боб:

✔️ Класичний боб – це стрижка з плавним переходом від короткого волосся ззаду до довгих спереду. Спочатку класичний боб вистригали тільки з чубчиком, сьогодні – це вже не так актуально.

✔️ Асиметричний – можна вистригти як на коротких, так і на середньої довжини волосся. Стиліст створює асиметричний силует, вистриг одну бічну сторону сильніше, ніж іншу.

✔️ На ніжці відрізняється від класичного бобу тільки різкістю, ніяких плавних переходів. Такий варіант стрижки спеціально створений для дівчат з тонкими волоссям.

✔️ З чубчиком і без – майстер може вистригати трохи довше або дотримуватися класичного варіанту

Драбинка

Універсальна і практична в повсякденному догляді стрижка на середні волосся. Майстер виділяє окремі пасма і обрізає їх так, що волосся візуально нагадують сходи. Драбинка підійде для густих, грубих і неслухняних локонів. Щоб підтримувати результат, Філіро кінці 1-2 рази в три місяці

Красиві зачіски для прямого середнього волосся

Гладкі пряме волосся бувають двох типів: тонкі й густі. Підбирайте нову стрижку з урахуванням особливостей своєї шевелюри.

Класичний каскад

Вибирайте класичний подовжений каскад. Такий варіант простий в догляді і універсальний, тому що стрижка поєднується з будь-яким віком і стилем. Попросіть вашого стиліста залишити передні локони трохи довше, а надрізи зробити від середини волосся.

Зачіска класичний каскад для середнього волосся
Класичний каскад – простий в догляді і універсальний, тому що зачіска поєднується з будь-яким віком і стилем.

Довгий боб

Які стрижки на прямих волоссі середньої довжини найвдаліші? Наша відповідь – подовжений боб. Особливо ефектно він виглядає на темних і густих локонах. Ображати під кутом пасма у особи, а волосся ззаду залиште недоторканими.

Класична драбинка

Класична драбинка

Невеликий безлад не зашкодить. Якщо у вас прямі локони, стрижка-драбинка в інтерпретації 2019-2020 років, – підходящий варіант стрижки для середнього волосся. Стрижка ідеально підходить для густих і неслухняних пасом.

Подовжене каре з косим чубчиком

Подовжене каре з тупими кінчиками не потрібно укладати щодня. Чубчик на бік гармонійно доповнить загальний стиль зачіски. Стрижка однаково добре виглядає і на темних, і на світлому волоссі.

Жіночі зачіски для кучерявого середнього волосся

Як приборкати кучері і які стрижки на кучеряве волосся середньої довжини будуть популярні в 2021 році?

Подовжене каре з боковим проділом

Зачіска подовжене каре з боковим проділом

Подовжене або класичне каре з боковим проділом ідеально виглядає на кучерявих волоссях. Не забувайте зволожувати кучері спеціальними засобами, щоб освіжити образ.

Каре з боковим чубчиком

Каре з чубком з боків – найпопулярніший спосіб, як носити натуральні кучеряві локони. Стрижка підходить для жінок з кучерявими, але не дуже кучерявим пасмами. Ви можете попросити стиліста вкоротити локони у особи, щоб надати образу максимально природний вигляд.

Градуйований каскад

Градуйований каскад жіноча зачіска
Градуйований каскад

Саме градуйований каскад найкраще виглядає на кучерявих середніх волоссях. Плавні шари надають локонам обсяг біля коріння і візуально покращують органічну текстуру пасмо волосся. Виділіть шари і біля обличчя, щоб зачіска виглядала м’якше.

Каре з чубком

Каре з чубком

Густий і пишний чубчик в парі з каре підкреслить красу волосся і додасть їм блиску. Вистригайте прямий і рівний чубок і укладайте його легкими текстурируются засобами.

Боб з чубчиком

Короткі та середні стрижки можуть виглядати негармонійно, якщо майстер припустився помилки в техніці. Попросіть стиліста підрізати кінчики трохи під кутом, зберігаючи природну форму зачіски. Так боб вийде цікавим і стильним.

Стрижки для середнього волосся з урахуванням форми обличчя

Подовжити, згладити кути або підкреслити достоїнства овалу? Щоб не помилитися з образом, перед візитом до стиліста-перукаря вивчіть відповідні стрижки для вашої форми особи.

Зачіски для круглого обличчя на волосся середньої довжини

Каскад без чубчика

Як не дивно, але каскад підходить і власницям круглого обличчя. Головне – враховувати кілька аспектів під час створення модної стрижки. Попросіть стиліста підняти локони біля коріння і залишити прямі пасма у особи. Уникайте каскаду з чубчиком – така стрижка на волосся середньої довжини зробить ваше обличчя ще більш круглим. Єдиний формат чубчика – коса.

Стрижки для круглого обличчя на середнє волосся

Щоб створити правильний боб для круглого обличчя, потрібно підрівняти локони трохи нижче рівня вашого підборіддя.

Боб без чубчика

Кращі круглі стрижки на середніх волоссі включають і стильний боб. Щоб створити правильний боб для круглого особи, потрібно підрівняти локони трохи нижче рівня вашого підборіддя. Додатково можете зробити бічний проділ, щоб візуально витягнути особа. Забудьте про чубчик, що приховують лоб. Ваш оптимальний варіант – косі чубчика.

Навіть якщо у вас трохи хвилясті локони, повністю їх випрямити.
Прямий боб. Власницям круглого обличчя рекомендується носити асиметричний прямий боб. Навіть якщо у вас трохи хвилясті локони, повністю їх випрямити.

Стрижки для круглого особи на середні волосся – розпатланий боб
Найбільше такі стрижки підходять дівчатам зі світлими або русявим волоссям.

Розпатланий боб

Для стильного образу вибирайте боб з пляжними хвилями, щоб візуально приховати асиметричний овал обличчя і звузити його. Найбільше такі стрижки підходять дівчатам зі світлими або русявим волоссям.

Стрижки для овального обличчя

Стилісти рекомендують не обмежувати себе ні в чому – будь-яка варіація каскаду буде мати гарний вигляд.

Будь який каскад

Вважається, що овальна форма обличчя – ідеальна форма для стрижки на середні волосся. Каскад – одна з таких вдалих стрижок. Стилісти рекомендують не обмежувати себе ні в чому – будь-яка варіація каскаду буде мати гарний вигляд.

Пряме каре

Стрижка пряме каре
Стрижка пряме каре

Ідеальне каре для овальної форми обличчя – трохи вище рівня плечей з максимально прямими кінцями. Робіть ставку на кучеряві локони, але не занадто кучеряве.

Стрижки для овального обличчя – прямий чубчик

Вважається, що овальна форма обличчя – ідеальна форма для стрижки.

Класичний боб і прямий чубчик.

Овальне обличчя – саме універсальне, а це значить, що його власниці можуть носити будь-які модні жіночі стрижки на середніх волоссі, популярні в 2020 році. Жіночі тренди починаються насамперед з класичного бобу і укороченою прямий чубчика. Така стрижка ефектно виглядає на прямих волоссі будь-якого кольору.

Стрижки для квадратного обличчя

Жіночі стрижки для квадратного обличчя

Стрижки на середнє волосся для квадратного обличчя
Якщо ви хочете вдало скорегувати форму обличчя, вибирайте асиметричний розпатланий боб.

Асиметричний боб з боковим чубчиком

Якщо ви хочете вдало скорегувати форму обличчя, вибирайте асиметричний розпатланий боб. Розділіть чубок на 2 частини – одна більше, а інша менше – і недбало оформите її. Найкраще кошлатий боб виглядає з окулярами. Головне правило – оправа повинна бути не надто масивною.

Шаруватий боб

Ще один недбалий варіант на кожен день – шаруватий боб. Довгий боб, оформлений шарами, додасть волоссю природний вигляд і натуральну форму. До того ж вам не доведеться мучитися з регулярними укладаннями вранці.

Довгий боб, оформлений шарами, додасть волоссю природний вигляд і натуральну форму.

Витка каре з чубчиком.

Рівне каре з хвилями, стилізованими під брудні локони, і пряма чубчик пом’якшують важку і незграбну лінію щелепи. Разом зі стрижкою зробіть легке фарбування – виділіть чубок більш темною фарбою, а пасма світлим тоном. Не переборщити з контрастом, інакше стрижка на середні волосся буде виглядати безглуздо.

Рівне каре з хвилями, стилізованими під брудні локони, і пряма чубчик пом’якшують важку і незграбну лінію щелепи.

Хвилясте каре з боковим проділом. Якщо ви прихильниця розслаблених образів, то недбале шарувату каре з боковим проділом – то, що вам потрібно. Плавні хвилі згладять гострі кути особи і підборіддя, щоб овал виглядав менш громіздким і масивним.

Плавні хвилі згладять гострі кути особи і підборіддя, щоб овал виглядав менш громіздким і масивним.

Модні стрижки на середніх волоссі з чубчиком: фото стильних ідей
Перейдіть фото жіночих стрижок для середніх волосся з чубчиком і вибирайте модні варіанти на кожен день.

Класичний боб з прямим чубчиком

Стрижки на середнє волосся з чубчиком

Така стрижка – універсальний варіант для повсякденних виходів.
Асиметричний боб з прямим волоссям і коротка чубчик – універсальний варіант для повсякденних виходів. Стрижка не вимагає великої уваги – потрібно тільки раз в декілька місяців підстригати і филировать кінці.

Каре з рваним чубчиком

Стрижки на середні волосся з чубчиком, каре
Перевага чубчика – рваний формат підійде буквально всім.
Шукайте модні, але прості жіночі стрижки для середніх волосся з чубчиком? Придивіться до каре з рваною чубчиком. Подкрутите локони і збризніть їх текстурируются спреєм. Перевага чубчика – рваний формат підійде буквально всім.

Драбинка з боковим чубчиком

Поєднуйте нову зачіску з оригінальним фарбуванням.
Стрижка універсальна для будь-якого віку і стилів – від молодіжного гранжу до витонченої класики. Щоб створити стрижку, попросіть стиліста пропрацювати локони по всій довжині і вистригти густу чубок. Поєднуйте нову зачіску з оригінальним фарбуванням, наприклад, зробіть кольорове омбре або виділіть пасма контрастним відтінком.

Стрижки на середнє волосся без чубчика

На жаль, чубчика йдуть не всім. Якщо ви ще не готові до серйозних експериментів, перегортайте фото красивих стрижок без чубчика.

Пряме каре з рівними краями

Стрижки на середні волосся без чубчика
Рівне каре, створене стилістом-перфекціоністом, – справжній тренд в 2019-м і 2020 році.

Деякі фахівці виділяють кілька шарів, зберігаючи довжину волосся, що не просто красиво, але і практично. З такою стрижкою вам не потрібно робити укладку щоранку. Ще один бонус для власниць тонкого волосся – рівне каре ущільнює кінчики.

Текстуроване подовжене каре

Модні стрижки на середнє волосся без чубчика відрізняються простотою і легкістю виконання.

Пляжні м’які локони – оптимальний варіант для повсякденного стилю. Модні стрижки на середніх волоссі без чубчика відрізняються простотою і легкістю виконання. До того ж немає потреби щоранку укладати чубок. Попросіть майстра вирівняти довжину і виділити пасма у особи для максимально природного ефекту.

Рваний боб

Стрижки на середні волосся без чубчика

Не забудьте до стрижки додати бічний проділ, щоб посилити обсяг волосся.

Рвані і різкі переходи – брутальний варіант на кожен день. Такий формат бобу добре поєднується з овальним і круглим обличчям. Не забудьте до стрижки додати бічний проділ, щоб посилити обсяг волосся.

Стрижка на середнє волосся, що надає обсяг

Асиметрія і багатошаровість – головні помічники в створенні додаткового обсягу. Вивчаємо найпростіші і трендові варіанти для тонкого волосся.

Ретрочелка і каре

Об’ємні стрижки на середні волосся
Можна легко трансформувати пряму чубок без допомоги стиліста.
Яка стрижка для середніх волосся, що надає обсяг, підходить для жінок з тонкими волоссям? Забута, але знову популярна вінтажна стрижка з чубком-шторами підсилює обсяг волосся від коренів.

Крім того, можна легко трансформувати пряму чубок без допомоги стиліста. Як це зробити:

Намочіть волосся водою і просушіть їх рушником.

Візьміть гребінець з широкими зубами, нанесіть на них мус для обсягу волосся і розчешіть локони.

Потім візьміть гребінець для укладання волосся і розділіть чубок на два пасма.

Починайте сушити пасма за допомогою фена, продуваючи їх від коренів.

Асиметричний боб

Покладіть одну сторону набік за допомогою мусу для обсягу і натуральної щітки.

Асиметричний боб – класика жанру для тонких і неживого волосся. Покладіть одну сторону набік за допомогою мусу для обсягу і натуральної щітки. Візуально пасма стануть густішими, особливо якщо майстер обробить кінчики бритвою

Стрижка каскад на середні волоссі: фото самих трендових варіантів
Головна особливість каскадних стрижок – багатошаровість. В першу чергу такий формат зачісок підходить дівчатам з тонкими і рідкісними волоссям. Хочете надати волоссю об’єм – робіть вибір на користь каскаду.

Стрижка каскад на середніх волоссі з косою чубчиком

Така стрижка підійде власницям тонкого волосся з овальним або круглим обличчям.

Ковзаючі і плавні шари класичного каскаду ідеально поєднуються з косою або асиметричною чубчиком. Така стрижка підійде власницям тонкого волосся з овальним або круглим обличчям. Мінус зачіски – необхідно регулярно укладати чубок, щоб вона виглядала акуратно

Класичний каскад на середнє волосся

Універсальний каскад носить Рейчел Грін – ті самі прямі пасма, що обрамляють овал обличчя

Універсальний каскад носить Рейчел Грін – ті самі прямі пасма, що обрамляють овал обличчя. Щоб укласти класичний каскад в домашніх умовах, коректний.

  1. На вологі локони нанесіть мус для обсягу волосся і термозахисний засіб.
  2. Візьміть спеціальний гребінець для укладання і налаштуйте фен на мінімальну температуру, щоб не пошкодити волосся.
  3. Далі починайте сушити волосся по лінії зростання, починаючи від нижніх пасом. В кінці розчешіть їх натуральної щіткою.

Стрижка боб на середні волосся

Багато хто думає, що боб створений виключно для короткого волосся. Але вони забувають про подовжений боб, який підходить дівчатам і з волоссям середньої довжини.

Шаруватий боб

Фото Стрижка шаруватий боб на середнє волосся
Фото Стрижка шаруватий боб на середнє волосся

Недбалий боб трохи довше традиційного виглядає легко і невимушено, особливо в поєднанні з пляжними хвилями.
Боб – це необов’язково симетрична і геометрично вивірена зачіска. Недбалий боб трохи довше традиційного виглядає легко і невимушено, особливо в поєднанні з пляжними хвилями. Зробіть бічний проділ і попросіть додати майстра по всій довжині натуральні шари. З таким бобом точно не буде ніяких проблем – особливої ​​укладання він не вимагає.

Класичний боб

Фото Стрижка класичний боб на середнє волосся
Фото Стрижка класичний боб на середнє волосся

Пам’ятайте, класичний боб добре виглядає тільки на густих і здорових волоссях.

Ніяких шарів – тільки гладкі й рівні пасма. Вибирайте прості і зрозумілі стрижки, наприклад класичний боб на волосся середньої довжини. Ззаду локони коротше, а особа обрамляють довгі, але підрізані під кутом пасма. Пам’ятайте, класичний боб добре виглядає тільки на густих і здорових волоссях.

Боб з текстурованим чубчиком

Можете випрямити локони і укласти чубок спеціальним мусом або спреєм для легкої текстури.

Якщо у вас тонке волосся, вибирайте недбалий боб з рідкісною текстурированной чубчиком. Можете випрямити локони і укласти чубок спеціальним мусом або спреєм для легкої текстури.

Стрижка каре на середнє волосся

Каре стало вже свого роду класикою. Рване, довге або з чубчиком – надихайтеся модними ідеями і експериментуйте з зовнішністю. До того ж, каре – одна з найбільш універсальних стрижок.

Рване каре

Фото Стрижка каре на середнє волосся
Фото Стрижка каре на середнє волосся

Стрижка добре поєднується з будь-якою формою обличчя.
Сучасна варіація каре, нагадує стиль 80-х, виглядає недбало, але добре вписується і в офіційно-діловий і в розслаблений образ. Переривчасті рвані кінці і велика кількість шарів – так виглядає стильне рване каре. Стрижка добре поєднується з будь-якою формою обличчя. Перед укладанням намочіть волосся і нанесіть на них мус або солоний текстуруючий спрей. М’яко прочісуйте пасма до повного висихання.

Кудряве каре з чубчиком

Фото Стрижка кучеряве каре на середнє волосся

Випрямити чубок і трохи підкрутити волосся. Можете зробити це домашніми засобами, наприклад паперовими рушниками або за допомогою косичок, щоб не пошкодити волосся.

Повітряне каре

Стрижка повітряне каре на середнє волосся

Стрижка повітряне каре на середнє волосся. Шарувате каре освіжає повсякденний образ і додає волоссю об’єм.

Попросіть стиліста підрівняти кінці і створити багатошарову повітряну стрижку. Шарувате каре освіжає повсякденний образ і додає волоссю об’єм. Щоб шари чітко виділялися, випряміть локони по всій довжині.

Стрижка-драбинка на середнє волосся

Не хочете укладати волосся вранці і витрачатися на складні стрижки? Тоді сміливо вибирайте трендові варіації легендарної стрижки-драбинки.

Рвана драбинка

Стрижка драбинка на середне волосся
Фото Стрижка драбинка на середне волосся

Такий формат протипоказаний дівчатам з кучерями і тонкими і рідкісними волоссям.

Класичну драбинку можна легко трансформувати в рвану стрижку на волосся середньої довжини. Стиліст почне обрізати пасма від чола до кінчиків, обробляючи їх рве перукарні бритвою. Такий формат протипоказаний дівчатам з кучерями і тонким і рідкісним волоссям.

Драбинка від середини довжини

Стрижка драбинка на середнє волосся, фото

Залежно від структури волосся стиліст змінює глибину надрізів.
Такий варіант стрижки-драбинки підходить для повсякденного і святкового образів. Найкраще стрижка виглядає на прямих і тонких волоссі. Залежно від структури волосся стиліст змінює глибину надрізів. Часті і тонкі надрізи додадуть тонким волоссю об’єм, а рідкісні надрізи, в свою чергу, приборкають пухнасті і густі пасма.

Стрижка модна в 2019 році з виголюванням для середнього волосся
Занадто екстремально і дивно – до виголеним стрижкам ставляться неоднозначно. А дарма. Сучасні стрижки з виголюванням – відмінна заміна банальним варіантів.

Асиметричне каре з голеним боком

Стрижка з виголюванням для середніх волосся
Можете гладко збрити або попросити стиліста «намалювати» геометричний візерунок.
Залиште пасма тільки з одного боку, а іншу збрийте. Можете гладко збрити або попросити стиліста «намалювати» геометричний візерунок. Оригінальніше за все такі стрижки виглядають в парі з креативним фарбуванням.

Підтятий боб

Стрижка з виголюванням на середні волосся
Зголіть локони ззаду, а спереду залиште довгі пасма – вийде незвичайний класичний боб. Розфарбуйте візерунок ззаду кольоровою фарбою, якщо натуральні відтінки вам здаються банальними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *