Як зберегти красу обличчя

Як зберегти красу обличчя: 8 питань до косметолога

Питання, які цікавлять багатьох дівчат і жінок стосуються догляду за обличчям. В якому віці варто йти в салон краси: як позбутися від зморшок і які процедури можна зробити в домашніх умовах

Лицо – зеркало души, а краса – показник успішності людини. Тому в наш час кожна людина прагне виглядати молодше і красивіше і готовий заради цієї мети вдатися до допомоги професіоналів – фахівців з косметології. Ми вирішили поставити косметологу 8 найактуальніших питань.

В якому віці варто звертатися до косметолога?

Все визначається конкретною ситуацією і бажанням пацієнта. Так, перше звернення до косметолога може мати місце вже в 13-15-річному віці для чищення обличчя дівчинки від зайвих жирових виділень, ліквідації вугрової висипки і прищів. Перші помітні вікові зміни шкіри у дівчат починаються приблизно до 25 років, тому цей вік можна вважати відправною точкою для відвідування косметолога вже для омолоджуючих і підтримуючих процедур. Чистка обличчя проводиться у професійного косметолога в кабінеті. Прищики на обличчі у дівчат можуть викликати в такому віці дискомфорт.

Як впоратися з проблемою сухої шкіри обличчя?

Проблема сухої шкіри обличчя

Сухість шкіри виникає внаслідок впливу цілого ряду факторів, включаючи вікові зміни, вплив навколишнього середовища, використання неякісної косметики, роговий шар, який грає головну захисну функцію в шкірі, містить мало води і постійно потребує її.

Поверхня шкіри покриває водно-ліпідна мантія, утворена секретом сальних залоз і ліпідами. Якщо з якоїсь причини захисні функції мантії погіршуються, в живих шарах шкіри виникає дефіцит вологи, що призводить до її сухості. Боротьба з сухістю шкіри має на увазі, в першу чергу, зволоження поверхневих шарів епідермісу за допомогою впливу аерозолів, вапоризації, прийому гальванічних ванн, гідротерапії, гідрофузія, мікрострумової терапії.

По-друге, необхідно зменшення трансепідермальній втрати води за допомогою використання альгінатних масок, парафінотерапії. По-третє, особливу увагу варто приділити збільшенню інтенсивності кровообігу. Тут допоможуть вібротерапія, озонотерапія, гальванізація і цілий ряд інших методів. Процес кератинізації також потребує врегулювання за допомогою відповідних процедур (ультразвукової і молочний пілінг, фізіотерапія).

Професійний догляд за обличчям потребує кваліфікованого підходу.

Чи ефективні домашні процедури для підтримки шкіри в гарному стані?

В умовах самоізоляції салони краси не працюють.

Будь-які процедури варто починати строго за умови консультації з фахівцем. У домашніх умовах можна використовувати вібромасажери для шкіри, LED-лампи, мікроструми. Однак перемогти в домашніх умовах акне, розацеа, рубці, стрії неможливо, тут може допомогти тільки візит до косметолога.

Як боротися з волоссям на обличчі за допомогою косметології?

В першу чергу, необхідно встановити причини рослинності волосся на обличчі, виключивши фактор впливу ендокринних захворювань. Косметологія в боротьбі з рослинністю на обличчі застосовує такі методи як електроепіляція, біоепіляція, лазерна епіляція, фотоепіляція. Епіляція за допомогою воску, різних кремів може здійснюватися не тільки в косметологічному кабінеті, а й в домашніх умовах.

Перші зморжки - як позбутися

Як позбутися перших зморшок?

В якості ефективних засобів протидії ранніх зморшок можна виділити професійне зволоження шкіри, ін’єкції ботокса, ультразвукову терапію, введення філерів (наповнювачів). Також варто звернути увагу на глибокі пілінги з використанням саліцилової або трихлороцтової кислоти. Окремо варто дермабразия – лазерна, механічна або алмазна, що ставить своїм завданням соскабливание верхнього шару шкіри. Але косметологічні процедури не виключають необхідності виключення впливу таких зовнішніх негативних чинників як шкідливі звички, неправильне харчування, стресові ситуації.

Що собою являють так звані «уколи краси»?

Останнім часом часто говорять про них. До даних косметологічних процедур входить, по-перше, мезотерапія – введення в шкіру коктейлів для вирішення конкретних проблем, будь то омолодження, ліквідація пігментації, зволоження шкіри. До складу коктейлів входять амінокислоти, гіалуронова кислота, пептиди, вітаміни. По-друге, це біоревіталізація – ін’єкції нестабилизированной гіалуронової кислоти для коригування зморшок, додання шкірі еластичності і пружності.

Скільки років, умовно кажучи, можна скинути завдяки косметологічних процедур?

Завдання косметології – поліпшення зовнішнього вигляду шкіри за допомогою косметологічних процедур. Однак говорити про омолодження клієнтів на якусь конкретну кількість років не коректно: процедури дозволяють тримати обличчя в тонусі, усуваючи такі негативні особливості як сухість шкіри, зморшки, рослинність на обличчі, вугрі і т. Д. Застосування косметологічних процедур в цілому дає ефект загального оздоровлення шкіри обличчя і за рахунок цього і досягається той помолоділий зовнішній вигляд, за яким багато людей звертаються до косметолога.

Які сучасні тренди в косметології ви б виділили?

В першу чергу, це більша увага до процедур оздоровлення шкіри, включаючи її зволоження, ліквідацію зморшок і т. д. Варто відзначити зростання популярності косметологічних процедур серед чоловіків, які все частіше звертаються за допомогою фахівців – косметологів для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри обличчя, її оздоровлення . Якщо говорити про новації в процедурах, то це – більш широке застосування сучасного обладнання для роботи зі шкірою обличчя, включаючи лазерну терапію, ін’єкції гіалуронової кислоти і т. д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *