що турбує жінок

Що турбує жінок: думка психолога

Багато невпевнені в собі жінки переживають, що партнери незадоволені їх зовнішністю, вагою, охайністю. Ось питання, якими вони задаються найчастіше, в той час як чоловіки навіть не підозрюють про терзання своїх подруг.

 1. Чи подобаюся я йому?
  Запам’ятайте: якщо він проводить з вами час, значить, ви йому подобаєтеся, – і крапка. Чоловіки не будуть нескінченно розглядати вашу одяг, зачіску, макіяж. Зазвичай їх цікавить не тільки зовнішність, вони оцінюють все в комплексі і вирішують або покликати вас на побачення, або залишити в спокої.

А коли справа дійде до першого побачення, куди важливіше будуть ваші почуття гумору, інтелект і характер. Звичайно, чоловік може відзначити ваш наряд або зачіску, але в цілому вони звертають на такі деталі набагато менше уваги, ніж вам здається.

 1. Чи не вважає він мене товстої?
  Повторюся, якщо він запросив вас на побачення, ви йому підходите. Постійно відпускаючи коментарі про свою вагу і недостатньо плоский живіт, ви лише підкреслюєте свою невпевненість, а саме вона відштовхує більшість чоловіків.

І, навпаки, впевненість в собі неймовірно приваблива, так що припиняйте питати: «А я не виглядаю товстою?» Якщо ж чоловік багато уваги приділяє вашій вазі або часто відпускає коментарі на тему вашої фігури, пора задуматися, чи підходить він вам.

 1. Чому він не відповідає на мої повідомлення?
  Як правило, чоловіки переписуються в іншому темпі, ніж жінки. Можливо, зараз він в спортзалі, або зустрічається з друзями, або працює, або грає в комп’ютерні ігри. У будь-якому випадку, він не сидить, напружено вдивляючись в екран телефону, чекаючи повідомлення від вас.

А навіть якщо б сидів і чекав – невже вам потрібен чоловік, якому більше немає чим зайнятися? І, будемо чесні: чи завжди ви самі негайно відповідаєте на повідомлення? Очікування здається довгим, тільки якщо ви постійно про нього думаєте.

Не варто піддаватися тривозі і атакувати його телефон потоком все більш гнівних повідомлень.

 1. Чому тільки я планую, що ми будемо робити?
  Більшість чоловіків готові проводити час так, як вам захочеться. Вони не будують планів, оскільки не знають, чого ви хочете, і бояться помилитися. В принципі, їх влаштувало б просто сидіти вдома з друзями, попиваючи пиво і граючи у відеоігри.

Такий варіант підходить і вам? Якщо немає, припиніть скаржитися і придумайте що-небудь по-справжньому цікаве. Коли він з вами, то, швидше за все, хоче проводити час інакше, ніж з друзями.

 1. Чи сподобається він моїм подругам?
  Якщо він справив враження на вас, ймовірно, сподобається і вашим подругам. Якщо вас дуже турбує їх думку, то або ви самі мучитеся сумнівами з приводу відносин, або у вас занадто суворі і прискіпливі подруги. Більшість чоловіків навіть не замислюються про те, як вони виглядають в очах ваших друзів.
 2. Чи достатньо чисто у мене в квартирі?
  Повірте, йому все одно. Напевно у вас квартира чистіше і акуратніше, ніж у нього.

І взагалі, якщо відносини вже дійшли до тієї стадії, коли ви запрошуєте його до себе, швидше за все, чистота вашої квартири – останнє, що буде його цікавити.

 1. А що якщо йому подобається інша?
  На жаль, чим більше про таке думаєш, тим більше шанс, що ці підозри справдяться. Чим більше ви турбуєтеся, що не задивляється чи ваш чоловіків на інших жінок, тим більше невпевненою йому здаєтеся. Ви починаєте постійно його підозрювати, відкрито ревнувати до інших дівчат, намагатися встановлювати абсурдні правила.

У такій ситуації чоловік може почати сумніватися, чи влаштовують його подібні відносини, і дійсно почати поглядати на інших жінок.

Здорові відносини засновані на взаємній довірі, а впевнені в собі чоловіки зазвичай не переживають про те, що у вас є друзі чоловічої статі.

Тому, якщо він постійно вас в чомусь підозрює і намагається контролювати вашу поведінку, це привід задуматися – такі відносини не можна назвати надійними і довірчими.

 1. Чи думає він про мене, коли мене немає поруч?
  Дослідження показують, що жінки краще вміють робити кілька справ одночасно і одночасно думати про різні речі, а також витрачають на це менше ресурсів. Тому вам простіше думати про партнера, паралельно займаючись повсякденними справами. Втім, багато жінок через це скаржаться на неуважність і підвищену стомлюваність.

У чоловіків краще виходить зосереджуватися на тому, чим вони займаються в даний момент. Тому на роботі ваш партнер думає про роботу, а коли ви разом – про вас. Це зовсім не означає, що він любить вас менше, ніж ви його.

Нереалістичні очікування призведуть лише до образ і розчарувань, а ті, в свою чергу, будуть створювати зайву напругу і давати привід для конфліктів. Краще якомога частіше згадуйте про його позитивні якості і про те, як сильно його любите.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *