Близькі відносини

Пози для орального сексу, які не залишать чоловіка байдужим

Blonda пропонує вам урізноманітнити ваше інтимне життя, прочитавши наші поради

Здавалося б, яка різноманітність може бути в оральному сексі? Однак сексологи пропонують безліч варіантів, щоб ваше інтимне життя заграла новими фарбами.

Для його задоволення:

Мотоцикл

Жінка лягає на бік, обличчям до партнера, який також розгорнуто в її сторону. Вона опускається нижче, до рівня його паху. Таким чином жінка отримує доступ не тільки до «стратегічно важливим місцях», а й до сідниць партнера, які можна помасажувати.

Біля стіни

Чоловік ледве відходить від стіни, тулиться до неї лопатками так, щоб його таз міг вільно рухатися. Жінка стає на коліна між його ніг, таким чином чоловік може задавати потрібний темп.

По годинниковій стрілці

Жінка сідає зліва від лежачого на спині чоловіка, починаючи його пестити. Через деякий час переміщається стегнами на його груди, продовжуючи ласки. Потім виявляється з правого боку. Подібні переміщення підсилюють відчуття чоловіки, приводячи до неймовірного оргазму.

Для вашого задоволення:

Переможниця

Чоловік лежить на спині, а жінка в цей час піднімається над його особою на колінах. При цьому партнерка може спокійно регулювати темп, а чоловік має доступ до всього тіла жінки.

Ззаду

Жінка стає на карачки, злегка прогнувшись у спині, а чоловік в цей час пестить жінку ззаду.

Класика з краваткою

Все відбувається за класичною схемою куннилингуса, тільки жінка може додати шовковий шалик або краватку, яким вона може притягувати або відштовхувати партнера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *