Сексуальне утримання

Сексуальне утримання: безпечно чи ні

На перший погляд, в невеликій кількості статевих контактів немає нічого поганого. Проте фахівці не згодні, а Blonda розповість, чому саме вам потрібно переглянути ставлення до інтиму

Тема досить делікатна, і однозначної відповіді на це питання немає, так як кожна людина визначає якість і сталість статевого життя самостійно. Однак багато психологів впевнені, що скорочення частоти статевих контактів негативно впливає на психіку і фізичне здоров’я.

Релігійні напрямки ж наполягають на тому, що утримання благотворно позначається на духовному розвитку людини.

Ми вирішили розібратися, яка ж з точок зору ближче до істини.

Користь стриманості

Перше, що потрібно визначити, чи несе в собі користь відсутність статевих контактів.

На думку багатьох вчених, стриманість допомагає зберегти енергію, необхідну для реалізації потенціалу людини, наприклад, ця зекономлена енергія може дуже стати в нагоді в робочих проектах, творчості або навчальної діяльності. Можливо, ви чули про те, що артисти і спортсмени намагаються утримуватися від статевих контактів перед важливим заходом, що вимагає серйозної віддачі.

Є і більш вагомі причини. Чоловікам варто зменшити запал, якщо їх статеве життя протікає дуже активно, так як постійні статеві акти ведуть до розвитку психічних порушень і навіть неврозів. Крім того, часті контакти впливають на репродуктивну здатність чоловіка: вона просто знижується.

Існує такий термін, як сексуальна абстиненція, який і означає сексуальну стриманість. Цей стан має на увазі добровільна відмова від статевого життя, пов’язаний з певними обставинами в житті людини. Є кілька видів цього стану:

  • Абсолютна абстиненція передбачає тотальну відмову від інтимного життя.
  • Парциальная абстиненції допускає мастурбацію.

Шкода від утримання

Якщо в молодому віці стриманість є абсолютно природним станом і проходить з віком, то вже для дорослої людини довгий стриманість може стати справжньою проблемою, з якою допоможе впоратися тільки фахівець.

Найголовніша проблема утримання у чоловіків – еректильна дисфункція.

А що ж з жінками?

Жінки переносять утримання набагато простіше. Особливо добре з відсутністю статевих зв’язків справляється організм жінки після клімаксу і до досягнення дітородного віку.

Що стосується інших вікових груп, то можуть відбуватися такі зміни:

Щодо жінок фертильного віку можуть спостерігатися такі проблеми, пов’язані з утриманням:

  • менструація може протікати більш болісно;
  • може змінитися цикл часом радикально.

До міфів можна віднести інформацію про те, що відсутність інтимного життя призводить до розвитку різних пухлин. Наукою цей факт не підтверджено.

Що стосується психологічного аспекту, тривале утримання може ввести легко збудливі жінку в стан стресу або до таких розладів, як німфоманія і всілякі збочення в сексуальній сфері.

Для пар, які перебувають в довгих відносинах, стриманість може позначитися не кращим чином, привівши до охолодження відносин. Партнеру може захотітися знайти кого-то на стороні.

Головне, пам’ятати, що хоч секс і не найважливіше в житті, але він є її невід’ємною частиною і одним з найсильніших природних інстинктів, який вимагає вашої уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *