Ерогенні точки у чоловіків

Шукаємо точку: 4 основні ерогенні зони чоловіка

Blonda підкаже, як довести свого партнера до божевілля

Як правило, коли мова йде про пошук ерогенних зон, ця інформація цікавить чоловічу половину, однак і самі чоловіки не менш чутливі і також хочуть випробувати весь спектр задоволення. Щоб довести свого чоловіка до вищої точки, вам не завадить дізнатися про секретні точках на його тілі.

Точка # 1. особлива м’яза

Мало хто з жінок підозрює, що м’яз, розташований у напрямку від мошонки до паху – одна з найважливіших зон. Завдяки цій м’язі, яєчка стискаються в найвідповідальніший момент, жінка ж може затримати еякуляцію чоловіка, потягнувши яєчка вниз. Розтягуючи задоволення таким чином, ви подаруєте чоловікові неймовірно яскраві відчуття. Однак не перестарайтеся – все-таки для чоловіка це дуже важливий орган і саме чутливе місце на тілі.

Масаж ерогенних зон чоловіка треба робити правильно.

Точка # 2. простата

Всі знають про простату, але не в тому ключі, який міг би допомогти зробити секс неймовірним, і дуже даремно. Та й про її розташуванні не всі здогадуються. Простата оточує уретру і сама розміром з волоський горіх. Чоловікові ця залоза потрібна в основному для вироблення рідини, яка також входить до складу сперми.

Якщо правильно простимулювати простату, можна довести чоловіка буквально до божевілля. Щоб досягти потрібного ефекту, вам потрібно вручну простимулювати пеніс, який разом з цим передає сигнал простаті. М’яко натискаючи на пеніс, проводячи рукою вниз, ви одночасно впливаєте на дві ділянки – безпосередньо на сам пеніс і на простату. В якомусь сенсі відбувається масаж залози без прямого впливу.

Поцілунок

Точка # 3. губи

Так як шкіра в області губ дуже тонка, чутливість цієї зони просто зашкалює, тому пропускати її при прелюдії – просто злочин. Однак не потрібно відразу починати з губ, ви ж не хочете передчасного фіналу: для початку можете «обробити» шию та обличчя, таким чином посилюючи очікування. Як тільки його збудження почне наростати, можете переходити безпосередньо до губ. Причому область, яка знаходиться на кордоні, де нижня губа переходить в підборіддя – одна з найбільш чутливих.

Точка # 4. соски

Ерогенні зони у чоловіків…продовжуємо шукати. Як не дивно, багато жінок випускають цю область, і марно, адже, як і жіночі, чоловічі соски неймовірно сильно реагують на зовнішні збудники. Як же діяти? Для початку помасажуйте соски, перебуваючи в положенні зверху. Перейдіть на іншу область, потім знову поверніться до сосок. Використовуйте всі частини свого тіла за бажанням: від рук і до мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *