жіноча мастурбація

Я все зроблю сама: 8 поз для соло-мастурбації

Ми великі дівчинки, і у тебе напевно є улюблена позиція, щоб швидко отримати оргазм. Але як кажуть розумні люди, щоб стати в чомусь експертом, потрібно витратити на це приблизно 10 000 годин. Дивись – краще далеко не завжди ворог хорошого.

Простий О

Є такі іграшки, які розуміють тебе буквально з півслова. Тобто розуміли б, побажай ти з ними чогось поговорити. Все, що тобі потрібно в таких випадках, – лягти на спину, ввести іграшку всередину (якщо це, наприклад, вібропуля) або покласти на клітор і стиснути стегна таким чином, щоб вона не зісковзувала.

Вечірка для одного

Легенда така, що в розпал вечірки ти збудилася, і тобі не завадило б скинути напругу по-швидкому. Згодні, вірогідність того, що все станеться саме так, прямо скажемо, прагне до нуля. Але ось те, що у тебе є сусіди, спальня зайнята, а ти зовсім не проти отримати свою порцію оргазму, цілком ймовірно, правда?
Оберни вібратор в рушник, щоб гудів неголосно, і пригорнися до стіни або раковині, помістивши пристрій попереду або між ніг.

Додай вогнику

Не в прямому сенсі слова. Якщо у тебе є міні-вібратор або вібропуля, приділи увагу не тільки піхви і клітора. Змасти пальці лубрікантом і почни мастурбувати традиційним способом, але, коли відчуєш, що оргазм вже близький, пригальмуй і почни стимулювати вібратором анус. Якщо ти в настрої, можеш помістити в нього вібратор або анальну пробку.

Ковзаємо правильно

Ти напевно вже освоїла струмінь води, спрямовану в стратегічно правильне місце. Спробуй зробити трохи інакше: дай ванні наповниться наполовину, поклади душ, направивши струмінь вгору, встань на коліна, злегка розставивши стегна, і шукай підхід!

Як правильно

Одним пальцем роби кругові рухи навколо клітора, а пальцем іншої руки масажуй вхід у піхву. Темп нижньої руки (та, яка на піхву) повинен бути повільним – можливо, тобі буде потрібно якийсь час, щоб освоїти цю техніку, але повір, ти ще скажеш за неї спасибі.

Начебто він є

Якщо у тебе є стійкий вібратор – не в сенсі психологічно стійкий, а просто стійкий, – скористайся цим його якістю. Закрепи вібратор на твердій поверхні і садь зверху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *