как разнообразить семейные отношения

Як урізноманітнити сімейне життя з чоловіком

У перші роки шлюбу мало хто замислюється про те як же урізноманітнити і без того насичену сімейне життя. Але через роки інтерес подружжя один до одного вже не той і колишні пристрасті не киплять. Настає якась криза сімейних відносин, коли обидва відчувають віддалення та охолодження. Спільний щоденний побут, діти, турбота про їхнє майбутнє, сімейні справи – за цими проблемами пристрасті то і не видно вже. Тільки сухі факти спільного існування. Хтось так і живе по накатаній, хтось поглядає в бік, а хтось все ж вирішує внести різноманітність в сімейне життя. Але з чого почати, як розворушити чоловіка, що треба зробити самій? Це ми і обговоримо нижче.

Почніть спочатку

Коли ви в останній раз розмовляли нема про сімейні справи і не про роботу, а про музику, про кохання, про свої думки. Давно? Почніть з спілкування, з спілкування не як батьки або подружжя зі стажем, а як дві людини, які хочуть пізнати один одного. Розкажіть чоловікові про що ви мрієте, про свої емоції, про враження від переглянутого фільму. Цікавтеся його життям, не його роботою, а тим, чим він зараз живе. Поговоріть по душах.

Згадайте за що ви полюбили свого чоловіка, що вам так подобалося в ньому. Дайте йому можливість проявляти ці якості і бути тим самим в кого ви були так закохані. Згадайте як ви познайомилися, запитайте у нього, що йому найбільше тоді в вас сподобалося. Обговоріть самий початок відносин, що вам обом подобалося: вечеряти удвох удома, дивитися кіно перед сном, вечірнє чаювання? Зробіть це як раніше.

Проводжайте і зустрічайте чоловіка з посмішкою

Нехай це стане вашим ритуалом. Не важливо як рано йде на роботу чоловік, встаньте, приготуйте йому сніданок і проводите його поцілунком і посмішкою. А як приємно йому буде повернувшись додому побачити усміхнену в прекрасному настрої дружину, а не буркотливу і незадоволену жінку.

Робіть сюрпризи

Порадуйте свого коханого чоловіка тим, що йому сподобається. Приготуйте йому сніданок, спечіть на вечерю пиріг або купіть якусь дрібницю, яка йому нагадувала б про вашу духовну любов. Обов’язково підкресліть, що ви подумали про нього і вирішили його порадувати. Просто так. А як він здивується виявивши в кишені піджака любовну записку від вас. Повірте, він буде чекати вечора, щоб скоріше повернутися додому. Милі, любовні або відверті смс вітаються.

Будьте удвох

Багато подружніх пар з дітьми проводять відпустку всією сім’єю. Але для мами і тата це не відпустка. Тим більше, якщо діти маленькі. Знайдіть можливість вирватися на відпочинок удвох. Нехай за місто, нехай на пару днів, але вдвох. Або віддайте дітей бабусям і проведіть вечір вдома удвох. Як було раніше – тільки він і ви. І вся ваша увага була приділена дружину, а тепер є діти, турботи про них, їх хвороби, безсонні ночі і ваше увага переключилася. Присвятіть пару днів або хоча б один вечір один одному.

Якщо ви живете з батьками, то обов’язково у вас має бути свій простір, де ви відчуваєте себе вправі самостійно приймати рішення. По можливості, відокремтесь від батьків. І тоді ви не будете асоціювати свого чоловіка з його родичами, їх проблемами, вашими конфліктами з ними.

Не пиляйте

Як часто і саме через постійної пілежкі дружини розпадається сім’я? Та практично кожна третя. У вас є претензії? Це нормально. Сядьте і спокійно поговоріть про них, не даючи ніяких оцінок поведінки чоловіка або його особистості. «Ти знову не прибив полицю, все лежиш на дивані, безвідповідальний ледар» – на цьому в стосунках можна ставити крапку. «Дорогою, мені б дуже хотілося, щоб ти прибив цю полку, мені без неї ну ніяк не обійтися» – початок діалогу. Бачите різницю? Вмійте озвучувати свої прохання і вирішувати проблеми, не пред’являючи претензії.

Зробіть секс цікавим

З часом гострота інтимних відчуттів притупляється. Бажання і пристрасть вщухли, та й чоловік вивчений настільки, що ви вже знаєте що від нього очікувати. Загалом, нічого нового і все приїлося. Зробіть ваше інтимне життя яскравішим і гостріше. Повірте, після сексуальних експериментів ви подивіться на чоловіка зовсім іншими очима.

В даному питанні вашими посібниками стане еротична білизна, нові пози, секс іграшки і нові місця для занять любов’ю. Змініть обстановку і придумайте рольову гру. Можна зняти номер в готелі і призначити там побачення своєму чоловікові. Уявіть, що у вас таємний зв’язок і ваш чоловік мало знайома людина. Ось тут фантазія може розігратися повною мірою. Втілюйте найсміливіші бажання. Головне, не робити те, що може не сподобатися вашому партнерові. Бажано перед секс експериментами обговорити ваші бажання і фантазії.

Навчіться домовлятися

Кожна сварка, навіть дрібна, залишає осад у душі. У спробах відстояти свою правоту ми не помічаємо як псуємо наші відносини. Навіщо і кому потрібна ця правота? Щоб потішити своє самолюбство і гордість? Забудьте про це! Знаходьте компроміси в суперечках і в розходженні поглядів. Поступіться, будьте мудріші, а в наступний раз ваш чоловік поступиться.

Якщо ви вважаєте, що абсолютно не варто робити так як він сказав і він абсолютно не правий, дайте йому самому переконатися в цьому. Чи не доводьте з піною у рота, що треба робити на вашу. Якщо ви і праві, то чоловік потім в цьому сам переконається. Так ви і відношення не зіпсуєте і свої нерви збережете.

Говоріть про любов частіше

Говорите один одному про ваші почуття, про те як ви любите свого чоловіка, про його важливість і значущість у вашому житті. Словом можна зцілити чи вбити. Слова, які ми говоримо часто, працюють як заклинання. Рано чи пізно ви починаєте відчувати зміни, що відбуваються в житті. Говоріть чоловікові ніжні і ласкаві слова. Це необхідно кожній людині, і ваш чоловік не виняток. Почнете ви, з часом і він підхопить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *