Лікарі не радять спати без одягу

Чому не можна спати голим

Навіть якщо ти нестерпно хочеш це зробити в жарку погоду, почекай

Засипати в спеку не просто нелегко – це нестерпно. Спека не тільки псує всю ніч: ти крутишся, нервуєш, скидаєш заважає ковдру і відмахуватися від спітнілого тіла сплячого поруч чоловіка. Швидше за все, ви намагалися відкривати вікно, з якого, як на зло, не дме вітер, користувалися легкими простирадлами замість ковдри або включали кондиціонер, через якого вас продуло. Спати голою здається кращим виходом в цій ситуації.

Що думають лікарі

За словами фізіологів, спати голою в спеку не рекомендується. Коли ми спимо оголені, піт накопичується на тілі і залишається на постільній білизні. Не варто забувати, що під час сну температура тіла знижується. Прогадали з температурою навколишнього оточення, ви можете прокинутися від холоду раніше, ніж звичайно. До того ж, «оголений» сон – це негігієнічно. Контакт постільної білизни з інтимними частинами тіла небезпечний і може призвести до швидкого розмноження бактерій, адже мало хто змінює простирадла кожен день. Замість цього краще вибирати легкі піжами або білизна, які захистять вас від хвороб і допоможуть з терморегуляцією під час сну. Крім того, експерти радять прийняти прохолодний душ за півгодини до сну – це допоможе охолодитися.

В якому одягу краще спати

У чому спати

Якщо ви все-таки вирішили спати одягненою, краще вибрати вільну піжаму з натуральної тканини: шовку або бавовни. Бавовна – універсальна тканина, в якій ви будете почувати себе комфортно. Такі піжами зазвичай м’які і приємні до тіла. Однак людям, які рясно потіють уві сні, бавовна протипоказаний – він погано пропускає вологу. А ось шовкова піжама допоможе поту не затримуватися на тілі. До того ж, шовкові піжами дуже стильні. Хоча здається, що надіти піжаму в спеку – найгірший вихід, на ділі – це те, що принесе вам користь і допоможе міцно заснути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *