Відомі італійські жінки

Чотири секрети стилю італійських жінок

При одному слові «Італія» хочеться купити авіаквиток в одну сторону в будь-який час року, сісти в затишному кафе за найсмачнішою пастою, домашнім тосканским вином і, звичайно ж, не спізнитися на розпродажі!

Думаю, ніхто не буде сперечатися, що Італія приваблює не тільки смачною їжею і теплим кліматом, але і красивими, одягненими з почуттям бездоганного смаку людьми. А італійські жінки по праву вважаються одними з найбільш елегантних в Європі. Так в чому ж їх секрет?

Перший секрет

Ахроматичні, пастельні і природні колірні палітри

Італійська жінка воліє поєднання синіх, сірих, коричневих, зелених, білих і неодмінно чорних кольорів. Яскраві кольори присутні по-мінімуму, а чорного кольору відведена окрема верхній щабель в кольоровій гамі гардероба. Аналогічно і з принтами – прості орнаменти і в мінімальній кількості. Як то кажуть, краще менше, але краще.

Другий секрет

Лаконічність і практичність образів

У італійок – любов до стильним костюмам, а такого ефекту вони домагаються аж ніяк не великою кількістю страз і пір’я. Мінімалістичний і трохи консервативний спосіб життя поставив в основу базовий гардероб, який відрізняється простотою крою і можливістю комбінування базових речей з будь-якими елементами гардероба. Цікавим образ робить один яскравий акцент – не більше, італійські жінки відрізняються естетичним поглядом на речі (як-не-як культурний центр світу) і притягують своїм внутрішнім почуттям переваги перед іншими жінками. Не дарма італійки люблять бренд Giorgio Armani, відомий своїми елегантним стилем і любов’ю до синього і чорного кольорів.

Третій секрет

Якісні матеріали

Італійка буде довго збирати, але не придбає дешеву річ на один сезон. Вона вибирає middle, middle-up і luxe сегменти, оскільки розуміє співвідношення ціна-якість і намагається інвестувати в гарну річ. Адже недарма часто в італійській родині у спадок передаються якісні предмети гардероба.

Четвертий секрет

Аксесуари

На обличчі мінімум макіяжу, але італійська жінка не уявляє себе без улюблених класичних очок і жорсткої якісної сумки. З огляду на, що сонце в Італії практично завжди, мінімум 3-4 пари окулярів в арсеналі італійки ви виявите. А велика жорстка сумка – практична і завжди приваблива. Економити на аксесуарах в Італії не вітається.

Як сказав вже згаданий Джорджіо Армані:

«Значення аксесуарів в наші дні зростає, так що вкладайте гроші в взуття, ремені, сумки, краватки тощо. Тоді ви зможете оновлювати свій наряд знову і знову. Пам’ятайте про квіти, які носите, і купуйте відповідні аксесуари. При цьому пам’ятайте, що з сірим кольором ви можете носити і чорне, і коричневе ».

Як ми бачимо, елегантність і комфорт – основні принципи італійського стилю. Самі італійці в захваті від модний і стильний одяг, і питання зовнішнього вигляду для них є одним з найважливіших, напевно, після їжі і кави вранці. Однак вони не вдягаються яскраво і зухвало, все в їхньому вигляді добре скомбіновано, і головне для них – власне самовідчуття і впевненість в собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *