Як вийти заміж за багатого чоловіка

Як вийти заміж за багатого чоловіка – 7 порад

Кожна жінка мріє про принца. Щоб, як в казці: прийшов, переміг, завоювавши серце, а потім з ним жити довго і щасливо. А головне – безбідно, щоб ні в чому не відмовляти собі і дітям. Як же і де знайти такого чоловіка? На це питання відповідає сімейний психолог і письменник Ольга Романів

Про завтрашній день хочеться думати спокійно, без думки про гроші і необхідних витратах. Для багатьох жінок рішення такого питання – заміжжя. І воно повинно бути вигідним і, звичайно, по любові. Але багатого чоловіка зустріти випадково на вулиці складно – подібний збіг обставин може бути одне на мільйон, тому потрібно дотримуватися ряду правил, які допоможуть познайомитися, а потім і стати дружиною заможного чоловіка.

Бути, а не здаватись

У дев’яти випадках з десяти жінці краще здаватися закоханої сильніше, ніж це є насправді ( «Гордість і упередження», Саймон Ленгтон).

Якщо ви вирішили стати дружиною серйозного бізнесмена, забудьте про питання «Скільки ти заробляєш?» і близькі за змістом. Нехай ваша мета цілком меркантильна, але бачити в людині потрібно не тільки рахунок в банку і нерухомість. Покажіть щиру зацікавленість їм, а не його позицією в списку Forbes.

Де знайти

-А я ось в науковий зал Ленінської бібліотеки пропуск дістала …

-Навіщо?

-Уявляєш, який там контингент: академіки, доктори, філософи …

-Ну і що? Будеш дивитися, як вони читають?

-Багато ти розумієш! Там ще курилка є ( «Москва сльозам не вірить», Володимир Меньшов).

Перше, що ви можете зробити – влаштуватися на роботу в велику компанію. При цілеспрямованості і серйозному настрої ви не тільки зробите кар’єру, але і вирішите свою головну задачу – опинитеся в колі чоловіків, серед яких буде ваш «той самий». Крім цього займіться спортом – гірськими лижами, тенісом, гольфом. Ходіть в дорогі ресторани, але в обідню пору, а не після закінчення робочого дня, пам’ятайте: ділові вечері вночі не проводять. Прекрасні місця для цікавого знайомство з багатими і знаменитими – вернісажі, прем’єри фільмів або вистав, яхт-клуби. Але щоб не потрапити пальцем в небо, а знайти чоловіка, який стане вам прекрасним чоловіком, зверніться в клуб знайомств.

Як виглядати

Треба щось з собою зробити. Не може ж дівчина йти в Сінг-Сінг з зеленим обличчям ( «Сніданок у” Тіффані “”, Блейк Едвардс).

Встаньте перед дзеркалом в повний зріст. Оцініть свою зовнішність – особа, фігуру, нігті, волосся, стан шкіри. Займіться собою і своїм здоров’ям – якщо у вас щось болить, це неодмінно відіб’ється на вашій зовнішності, а багаті чоловіки цінують не тільки красу, але і здоровий зовнішній вигляд.

Спортзал, салон краси і СПА, манікюр, педикюр – ви повинні виглядати так, щоб погляди чоловіків класу F були прикуті тільки до вас. Вибирайте майстрів високого класу – вам потрібен рівень і дорогий зовнішній вигляд. Забудьте про яскравому макіяжі, використовуйте хорошу косметику і тільки натуральні відтінки. І ніякої пластики без крайньої на те необхідності. Ваш образ повинен бути природним, а не штучно створеним.

Як одягатися

  • Я відчуваю себе Попелюшкою.
  • Обожнюю цей мультфільм! Принц змінює все її життя, він бачить в ній те, чого ніхто не побачив …
  • Вибач, але, по-моєму, ти не зовсім зрозуміла цей фільм.
  • Не зрозуміла?
  • Ти вже мене вибач, ти у нас дівчина розумна і все таке, але принц одружується на ній тільки після того, як її хрещена подарувала їй плаття від Версаче і очищувач шкіри. Поки вона ішачити на мачуху і одягалася в дешевому універмазі – чхати він на неї хотів ( ‘Красуні “, Аріель Зейтун).

Забудьте про дешеву і вульгарну одяг. Знайдіть свій стиль, ідеально підкреслює ваші достоїнства. Слідкуйте за модою, найміть хорошого стиліста, купуйте одяг в дорогих магазинах або шийте на замовлення у відомого дизайнера. Дотримуйтесь в одязі ПДР: привабливо, гідно, дорого.

Як себе вести

Різниця між леді і квіткаркою не в тому, як вони себе ведуть, а в тому, як з ними поводяться інші ( “Моя прекрасна леді”, Джордж Кьюкор).

Будь багатий чоловік домігся свого стану і положення в суспільстві не за допомогою сліпучої усмішки і красивих очей, а власною працею, в першу чергу, інтелектуальним. І ви, щоб його зацікавити, повинні велику увагу приділяти своїй освіті і вміти себе красиво подати. Вчіться красиво говорити і ще більш красномовно мовчати, особливо якщо тема бесіди для вас незрозуміла. Правила етикету повинні стати вашою настільною книгою. Вам потрібно стати леді, а не здаватися нею.

Бути самодостатньою

Ти впевнена, що ти зможеш правити країною? У тебе ж навіть рибки в акваріумі довше двох днів не живуть ( “Як стати принцесою”, Геррі Маршалл).

Запам’ятайте: багатому чоловікові не потрібна гарна пустушка, йому потрібна жінка розумна, освічена, яка може сама себе забезпечити, а не чекає цього від чоловіка. І нехай вам важливі його фінансові можливості, але ви повинні твердо стояти на ногах і не потребувати спонсорській підтримці.

Фото дівчата і мільйонер

Бути різною

Не люблю, щоб новий день був схожий на попередній! ( “Якщо свекруха монстр”, Роберт Лукетич).

Вмійте бути різною, виходьте за рамки обраного способу – експериментуйте. Ви повинні бути дівчинкою і жінкою-вамп, загадкою і сюрпризом, слабкою і сильною. Ви – улюблена жінка, дружина, друг. Поєднуйте ці образи, так ви завжди будете цікаві для свого чоловіка.

Стати корисною

Навіть у самих розумних можуть бути такі дурні проблеми, як зав’язування краваток, наприклад »(« Красуня », Геррі Маршалл).

Станьте потрібної – навчитеся бути слухачкою і порадником. Багатий чоловік, серйозний бізнесмен багато що може сам, а ще більше може собі дозволити. Але є такі дрібниці, перед якими він виявляється слабкий. Поважайте його захоплення і розділіть їх з ним, станьте помічницею в справах і господинею дому, що створює і підтримує затишок. Пам’ятайте: додому він приходить до вас, а не в порожню і холодну квартиру. Ви – не предмет інтер’єру, а дружина – його надійний тил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *