Почему женщин привлекают мужчины

12 причин, чому жінок приваблюють чоловіки-інтроверти

Бути чоловіком-інтровертом непогано. Якщо ви з їх числа, знайте – жінки воліють вас, а не життєрадісних екстравертів.

Причин для цього багато. В цілому, інтроверти – спостережні, вдумливі, цілеспрямовані, самостійні, які заслуговують на довіру, які цінують справжні відносини, які проводять час з меншою кількістю людей, хороші слухачі та багато іншого.

Тож не дивно, що жінки знаходять ці риси дуже привабливими. Якщо ви екстраверт, не турбуйтеся. Ви теж можете розвинути у себе ці якості. І мова йде не про «завоювання жінки». Швидше, секрет в саморозвитку і умінні зробити відносини по-справжньому глибокими.

12 причин, за якими жінок більше привертають інтроверти.

 1. Безпека.
  Інтроверти більш надійні, тому що вони не так стурбовані хвастощами перед іншими. Екстраверти харчуються взаємодією і увагою. Це означає, що вони постійно роблять щось, щоб виділитися і викликати реакцію оточуючих. І це часто створює прикордонні ситуації. А жінкам потрібен чоловік, який не любить ризикувати, тому що це гарантує, що він не постраждає і не помре, а також не вляпається в делікатну ситуацію.
 2. Чесність.
  Замкнута людина частіше буває чесним. Відсутність необхідності справляти враження на інших, високий рівень усвідомленості та інші якості роблять інтровертів більш щирими і прямолінійними. Вони чесні в тому, що роблять, про що думають, як себе почувають і видають чесні реакції на те, що відбувається.

Для зрілої жінки важливо отримати чесну зворотний зв’язок. Хлопець або чоловік – це не тільки романтика. Жінці потрібен кращий друг. Кращі друзі повинні бути чесними один з одним.

 1. Уміння слухати.
  Сумна реальність полягає в тому, що багато чоловіків не вміють по-справжньому слухати. Це відбувається з багатьох причин: егоїзм, недооцінка того, що переживає їх партнер, нудьга або недостатньо серйозне ставлення до партнера. Якою б не була причина, це величезна проблема для відносин. Невміння слухати швидко руйнує стосунки.

Інтроверти, як правило, краще слухають. Вони не просто слухають, вони думають про те, що йдеться, і дають цінні відповіді у відповідь. Вони роблять все, щоб мовець відчував, що його слухають і розуміють.

 1. Серйозність.
  Хоча всі люблять сміятися, для життя вам потрібна людина, яка може бути серйозним. Інтроверти, як правило, більш серйозно ставляться до життя в відношенні обов’язків, досягнення цілей і створення сім’ї. Це якість поширюється і на багато інших речей, які можуть сподобатися жінкам в чоловікові, такі як стабільність, фінансова безпека, бажання бути хорошим батьком, справлятися з важкими ситуаціями і бути надійними.

Багатьом жінкам потрібен партнер, з яким вони можуть побудувати життя. Важко домогтися прогресу з кимось, хто несерйозно ставиться до життя.

 1. Щирість.
  Важливо не тільки вміти слухати, а й чітко висловлювати свою думку. Екстраверти, як правило, бояться того, що думають інші, тоді як інтроверти менше стурбовані цим. Інтроверту може бути все одно, що думають його близькі, але вони відчувають себе більш впевнено, коли щиро висловлюють себе.

Оскільки екстраверти відчувають необхідність грати на натовп, вони з меншою ймовірністю будуть чесні щодо того, що вони хочуть висловити, і вони можуть просто базікати, щоб скоротати час. Інтроверти цінують якість спілкування, і кажуть менше пустопорожніх вещей.Многіе жінки цінують цю рису у чоловіків, тому що спілкування є важливим фактором в успішних відносинах.

 1. Самоусвідомлення.
  Інтроверти, як правило, більш усвідомлені. Це тому, що вони проводять багато часу, думаючи про все. Вони думають про те, як вони ставляться до речей, як їх поліпшити, як досягти своїх цілей, як самоорганізовуватися і багато іншого. Це дає їм досить точне уявлення про їх сильні і слабкі сторони, і дозволяє їм бути в гармонії з собою і своїми партнерами.

Багато жінок цінують це якість, тому що вони знають, на якому світі знаходяться. Екстраверти часто не можуть пояснити, чому вони роблять те, що роблять, і іноді бувають поверхневими, що може призвести до розчарування при виникненні проблеми.

 1. Спостережливість.
  Багато жінок цінують у чоловіках спостережливість. Мова йде не тільки про те, щоб помітити нову зачіску, але багатьом жінкам потрібен уважний чоловік. Інтроверт, швидше за все, помітить, як морщиться ніс його подруги або дружини, коли вона зауважує щось дивне. Він з більшою ймовірністю помітить, що їй некомфортно, навіть якщо вона цього не скаже.

Він з більшою ймовірністю знає, якою вона п’є каву. Він з більшою ймовірністю помітить дрібниці і нюанси. Оскільки інтроверт спостережливий, він також з більшою ймовірністю побачить і оцінить любов, яку може запропонувати його подруга або дружина.

 1. Залучення.
  Інтроверти схильні цінувати якісні відносини. Це означає, що вони ретельно вибирають свою пару. Екстравертів менше цікавить якість їх відносин і більше цікавить кількість їхніх стосунків. Жінкам це зазвичай не подобається, тому що це відштовхує їх емоційно і фізично.
 2. Невимогливість.
  Інтроверту легко догодити. Їм не потрібні надмірності, щоб стати щасливими. З цієї причини все, що ви робите для них, їх влаштовує. Їм потрібна турбота, любов і увагу, але також і чуйність в питанні, коли потрібно залишити його в спокої. Якщо це є, він буде абсолютно щасливий.
 3. Надійність.
  Інтроверт частіше заслуговує довіри, ніж екстраверт. Інтроверт знає, як важливо зберігати секрети. А екстраверти, як правило, розбовтують все і всім. Інтроверт не поширюватиметься про особисте, і виносити сміття з хати. Багато жінок цінують стриманість.
 4. тверезо мислити.
  Екстраверти зазвичай вступають у відносини, тому що їм нудно або треба розвіятися. І часто не вкладають в них всього себе. Інтроверти надходять навпаки. Вони не підтримують ілюзії, а діють напевно. Вони ретельно вибирають пару, і не бояться самотності, якщо не зустріли “свого”. Крім того, вони не схильні завищувати вимоги до партнера.
 5. Мотиваційні.
  Замкнуте чоловік може спонукати жінку стати найкращою версією себе. Це важливо для відносин. Нам всім потрібно, щоб нас мотивували. Щоб говорили «Ви можете зробити більше» і «Я думаю, ви повинні йти за своєю мрією». Інтроверт, як правило, глибоко піклується про благополуччя свого партнера і ненав’язливо заохочує його зростання.

Якщо ви чоловік і володієте деякими з цих якостей, це приголомшливо. Будьте впевнені, що ви знайдете жінку, яка оцінить це по достоїнству.

 А ви згодні, що інтроверти – кращі чоловіки?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *