5 способів впоратися з ревнощами

Психологи та фахівці з оздоровлення упевнені: немає нічого гіршого для відносин, ніж звинувачення в зраді, якої не було

Ревнощі здатна вбити найсильнішу любов. Ревнощі – це відчуття, яке руйнує вашу нервову систему і енергетику. На жаль, для багатьох людей любов йде паралельно з ревнощами. Але насправді любов йде паралельно з довірою. Ревнуючи, ви не можете просто любити і довіряти своєму партнерові. Коли ми любимо, ми хочемо перебувати з людиною якомога частіше, хочеться прокидатися разом, проводити спільний відпочинок і дивитися один одному в очі.

Але це не означає, що кохана людина – ваша власність, і ви не маєте права його контролювати і порушувати його простір. Коли людина ревнує, він намагається тримати коханого під повним контролем, а якщо це не виходить, відбувається нервовий зрив, і в голову лізуть не найкращі думки. Після цього «ревнивець» пред’являє, як йому здається, вагомі аргументи у вигляді докази зради.

Немає нічого гіршого для відносин, ніж звинувачення в зраді, якої не було. До того ж, ревнуючи, ви показуєте своєї другої половини, що ви не впевнені в собі і дійсно є інші більш підходящі кандидатури.

Якщо людина вас любить, то він вас ідеалізує, але ваша ревнощі вбиває в його очах ідеал, який він бачить у вас. До того ж, коли ви ревнуєте, ви своїми думками запускаєте програму і образ справжньої зради, а оскільки всі думки матеріальні, то ваші фантазії обов’язково перетворяться в реальність. Ревнуючи, ви створюєте енергію обману по відношенню до себе. Через ревнощі розпадаються 35% пар, ось чому дуже важливо навчитися справлятися з ревнощами.

Ревнощі – це відчуття, яке поступово розпалюється під дією ваших думок: чим більше всередині вас переживань, тим сильніше ревнощі. Тому ревнощі можна перемогти – просто не думати про це, а займатися собою і вашими відносинами в цілому. Головне – потрібно зрозуміти, що ревнощі руйнує вас як особистість і як бажану жінку. Даю вам кілька головних правил і порад, як побороти ревнощі.

Не стежите

Перестаньте цікавитися, кого він додав в друзі в соцмережах і кому поставив лайк. Якщо чоловік захоче змінити, він зробить це, і соцмережі йому для цього не потрібні. Всі чоловіки – візуали, тому немає нічого страшного, якщо він ставить «лайки» красивим дівчатам. Раніше чоловіки задивлялися на дівчат на вулиці, зараз – в Інтернеті, і нічого з цим не поробиш. Прийміть це як факт. Ваш скандал і ревнощі проблему не вирішить, а ось відносини зіпсує.

Займіться собою

Коли ваш чоловік пішов в спортзал або на зустріч з друзями, не потрібно сидіти і думати про те, що вас обманюють, і насправді він пішов на побачення. Краще сходіть в салон краси, зробіть нову стрижку або манікюр. Ніщо не може сильніше поліпшити настрій дівчини, ніж похід у салон краси. А ендорфіни зайвими не бувають. Ви і депресію зніміть, і чоловіка порадуєте своєю красою. Дівчина, яка добре виглядає, завжди впевнена в собі. Це викличе повагу до вас з боку чоловіка, і ви самі відчуєте його добре ставлення до вас.

Майте захоплення

Дівчина, яка вічно сидить вдома біля ноутбука, не викликає інтересу у чоловіка. Коли у вас є захоплення, ви розвиваєтеся як особистість, до того ж ви показуєте своєму чоловікові, що у вас теж є особистий простір, що не може не викликати поваги. До того ж, коли ви займаєтеся улюбленою справою, ви відволікаєтеся. А адже ревнощі часто приходить саме до нероб.

Спробуйте урізноманітнити сексуальне життя

Дуже часто у жінок з’являється почуття, що чоловікові стало нудно в сексуальному плані. Вони впевнені, що він вже на межі зради. Але. на жаль, цей страх не змушує жінок приступити до дій. Якщо у вас з’явилися такі думки, значить, пора дійсно щось внести новеньке до вашого сексуального життя. Повірте, чоловік буде цьому радий, але тут дуже важливо, щоб ви самі любили секс і хотіли цього розмаїття.

Якщо чоловік зрозуміє, що ви робите це для нього, а самі ви не відчуваєте при цьому ні інтересу, ні задоволення, то це не буде цікаво і йому. Для чоловіка дуже важливо, щоб жінка любила секс не менше за нього. Запам’ятайте: хороший секс – це міцний фундамент ваших відносин, в яких немає місця для ревнощів

Налаштуйте себе на краще

Коли жінка ревнує, її самооцінка падає, вона вигадує в собі недоліки і починає себе в цьому переконувати за допомогою негативних думок: «Я найгірша», «Він мене не любить», «Я страшна», «Та жінка краще за мене». І повірте, ці щоденні думки дійсно здатні змінити модель поведінки жінки і зробити її сірої, нервової і скандальною.

Тому дуже важливо якомога частіше програмувати себе на позитив. Думайте про те, що ви найкрасивіша і найбажаніша жінка. У вас все добре, і ви з кожним днем ​​стаєте все краще і краще. Ці думки зроблять вас енергетично сильною і впевненою в собі жінкою. А такі жінки ніколи не ревнують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *