Перші поцілунки

6 перших поцілунків: що означає кожен із них

Одним дотиком ви можете сказати більше, ніж словами

Напевно, немає більш показових відносин до свого партнера і близької людині, ніж вираження почуттів за допомогою поцілунку. Різні види поцілунку несуть абсолютно відмінні смисли тій людині, до якого спрямований поцілунок. Зовсім не обов’язково говорити ефектні фрази, можна просто поцілувати. Давайте розберемося, що означають деякі поцілунки.

Поцілунок в верхівку

Існує думка, що поцілунок в саму верхівку – вірна ознака зради. Але ми все ж не радимо агресивно реагувати на нешкідливий жест, крім того, про те, як поводяться зрадники, ми вже говорили, так що не закочуйте скандал на рівному місці. Більш вірогідним буде позначення того, що чоловік вас помітив в даний момент часу, так він проявляє свою ніжність до вас. Згадайте, адже так само роблять батьки по відношенню до своїх дітей. Таким чином ваш партнер висловлює гордість за те, що ви є в його житті.

Поцілунок в закриті очі

Один з найбільш ніжних поцілунків, адже очі, конкретно шкіра повік – одна з найбільш чутливих точок на нашому тілі. Звертатися з цією зоною необхідно вкрай акуратно. Поцілунок в закриті очі говорить про те, що ваш партнер готовий піклуватися, заступитися за вас при необхідності, а також боязнь вам ненароком нашкодити.

Поцілунок в плече

Досить рідкісний жест, але – трапляється. Чоловіки не дуже часто приділяють увагу цій галузі. Цілуючи свою жінку в плече, чоловік висловлює одночасно кілька почуттів: турботу, ніжність і пристрасть. Як правило, подібний поцілунок має місце в момент, коли пара живе разом досить довго і кожен день чоловік прокидаючись, насамперед бачить свою жінку поруч. За допомогою поцілунку чоловік показує своє ставлення до жінки, поки та ще спить.

Поцілунок в руку

Один з найбільш офіційних поцілунків, однак сьогодні зустрічається досить рідко. Протягом століть чоловіки висловлювали захоплення жінкою, злегка доторкнувшись губами до кісточках її пальців. В даний час цей галантний жест чоловіки використовують в декількох випадках: в першому – чоловік намагається виділити на тлі інших чоловіків в залі, показуючи свою неординарність, в другому – справа відбувається на офіційному прийомі, де у чоловіка просто немає іншої можливості надати увагу вподобаної жінці.

Ескімоський

Напевно ви чули про це поцілунку. У цьому випадку губи не беруть жодної участі в процесі, їм на зміну приходять носи: двоє людей ніжно труться носами. Найчастіше цей жест зустрічається в стосунках матері і дитини, проте і в парі подібний прояв ніжності зовсім не рідкість. Поцілунок отримав народження в суворому кліматі, де часта артикуляція в принципі небезпечна – через сильний мороз шкіра губ починає тріскатися, а дотик сухими і гострими губами не приносить ніякого задоволення

Поцілунок по-англійськи

Ні, суть не в тому, що після поцілунку ви розвертається і йдіть, англійська поцілунок включає елементи покусування. Один з найпоширеніших еротичних поцілунків. Причому покусування не повинно бути сильним, щоб не викликати питань у партнера. Як правило, таким поцілунком чоловік запрошує вас перейти на наступний рівень у відносинах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *