Дзвонити чи першої чоловікові

Чи варто телефонувати чоловікові першою, якщо він “пропав”?

Тема розмови, що стосується знайомств, побачень і т.д., всього того, що веде до подальших щасливим відносинам. Це вічне питання: «Чи потрібно дзвонити чоловікові першою після побачення, дзвінка, зустрічі, сварки, близькості і т.д.?» Ситуацій можна знайти багато. І для мене дивним виглядає питання, яке задають жінки в інтернеті: «Як навчитися не дзвонити першої чоловікові?»

Часто є таке питання від жінки: «Так, познайомилися, але він більше не передзвонює. Як бути, що робити? Мені цей чоловік видався цікавим, але я не знаю, дзвонити мені першої чи ні? »

Іноді таке відбувається після першого побачення, коли чоловік начебто сподобався жінці, але він не дзвонить. А жінку хвилює питання: «Чи можна дзвонити чоловікові першою?» Сам не дзвонить, а жінка не хоче здатися настирливої ​​і боїться подзвонити першою.

І це питання: «Дзвонити чи не дзвонити першої, коли чоловік” пропав “?» – виникає дуже часто. І не важливо, скільки жінці років 25 або 45, це питання виникає незалежно від віку

Але як самої зателефонувати першої і про що говорити? Якщо ти хочеш, щоб з’явилася ясність, того хоче чоловік зустрічатися з тобою чи ні, то можна знайти якийсь привід. Якщо ти не можеш придумати такого приводу для дзвінка чоловікові, тобто стовідсотковий заготовлений і відпрацьований варіант.

Це коли ти можеш ще раз подякувати чоловіка за прекрасно проведений вечір або спілкування по телефону. Коли ти говориш конкретно про те, що тобі сподобалося в спілкуванні з ним. наприклад:

Як приємно тобі було з ним спілкуватися
Як здорово, що у тебе є з ним спільні інтереси
І т.д.
Відповідно, якщо чоловік, наприклад, був зайнятий, а може він просто сумнівався і не відчув інтересу до себе і т.д., то це дасть йому добрий грунт для роздумів. І, звичайно, він вхопиться за цей привід, щоб розвинути ситуацію і продовжити ваші відносини.

Якщо це не так, ти теж це зрозумієш і відчуєш відразу по інтонації, по голосу, по манері розмови. І у тебе з’явиться ясність того, що не варто далі думати про нього і просто відпустити ситуацію для того, щоб почати вже нову історію, але з іншим чоловіком.

Тому, якщо хочеш подзвонити – подзвони і ти нічого не зіпсуєш. А якщо боїшся відмови, боїшся почути правду, якщо тобі чогось ця ситуація потрібна, щоб твій мозок сприймав ситуацію, що ти нібито в стосунках, то, звичайно, можеш не дзвонити і продовжувати далі перебувати в цій ілюзії. Залишайся з думками про те, що чоловік повинен зателефонувати першим, якщо ти йому цікава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *