Як чоловіки уникають домашніх обов'язків

Не моя турбота: як чоловіки уникають домашніх обов’язків

Ці фрази ви можете почути від партнера, з яким дуже не хочеться займатися «жіночими» справами

Не кожен чоловік готовий допомагати
Не кожен чоловік готовий допомагати

Сьогодні вже нікого не дивує чоловік, який займається домашніми справами, в той час як його дружина може працювати на кількох роботах. Гендерні ролі перестали приймати жорстку форму, і все ж деякі чоловіки усіма силами намагаються уникнути банальної допомоги під час збирання, прикриваючись фразами, які жінка може сприймати, як сам собою зрозумілий факт. Ми вирішили вивчити чоловічі хитрощі, які допомагають їм вправно ухилятися від неприємних для них справ.

«Це справа не для справжнього чоловіка»

Подібну фразу можна почути від «справжнього чоловіка», якого мама з дитинства вчила того, чим повинен займатися чоловік, а які справи – виключно жіночі. І якщо від чоловіка потрібно зовсім небагато, то від партнерки такий «альфа» вимагатиме виконання обов’язків за списком: приготувати обід на всю сім’ю, випрати, пришити, «звалити» на себе дитину, і так – завжди бути позитивною в його присутності. При цьому допомагати такий чоловік по дому, звичайно, не буде, бо «не положено».

«Та ти й сама впораєшся»

Що цікаво, цю фразу багато жінок сприймають як позитивну – чоловік настільки впевнений в її силах, що вирішив навіть не втручатися. Насправді, чоловік майже прямим текстом говорить вам, що йому абсолютно не цікавий предмет вашої розмови, і він буде просто щасливий, якщо ви відстанете і підете займатися, скажімо, нудним намиванням вікон, а він займеться тим, що цікаво тільки йому. Будьте уважні.

Партнер може ухилятися від домашніх справ
Партнер може ухилятися від домашніх справ

«Ти мусиш, ти і роби»

З таким чоловіком стикалися якщо не все, то багато. Він абсолютно не вимогливий до порядку, його не бентежать гори немитого посуду, він не проти залишити своїй жінці свободу вибору – якщо хоче, нехай миє / пере, він точно не буде займатися подібними нісенітницями. Якщо ви впізнаєте себе в даній ситуації, постарайтеся обговорити це питання зі своїм чоловіком – все-таки ви живете разом, а значить і проблеми у вас спільні.

«Ти винна – не нагадала мені»

Чи не кожен чоловік готовий розписатися у своїй неправоті, а тому йому потрібен хтось, на кого можна звалити свої промахи. У побутових питаннях під руку попадається жінка. Наприклад, ви попросили його купити по дорозі додому продукти, але він благополучно забув, але, на його думку, ви не маєте права робити йому зауваження, адже «потрібно було нагадати». Виходить, що жінці в будь-якому випадку доводиться контролювати свого партнера, навіть в дрібницях, які в свідомості чоловіка не мають великого сенсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *