Поцілунок в шию

Поцілунок в шию – що означає коли хлопець цілує в шию

Якщо дівчина і хлопець знаходяться у відносинах, то зрозуміло, що поцілунок в шию означає зростися, бажання, любов. Однак, бувають випадки в житті, коли чоловік ненароком стосується губами ніжної жіночої шиї при знайомстві. Даний вчинок викликає подив у дівчини і вона починає гадати, що він може значить. Саме логічне пояснення поцілунку в шию – це бажання чоловіка усамітнитися і продовжити близьке спілкування. Однак, не завжди це так.

  1. Чоловік раптово і швидко цілує дівчину в шию. Це означає, що він захоплений її зовнішністю, манерами поведінки, інтелектом (якщо відбувалося спілкування), він готовий супроводжувати красуню весь вечір.
  2. Ніжний поцілунок в шию ззаду. Чоловік дає зрозуміти, що хоче взяти номер телефону і проводити до будинку. Він ніби промовляє “Я хочу дізнатися тебе трохи краще”. Хороший умілий поцілунок може викликати у панянки легкий ступор і приємне тремтіння по тілу.
  3. Поцілунок в шию, початківець з кінчиків пальців. Це означає, що чоловік впевнений в собі, готовий надати красуні все, що вона забажає, готовий її захищати і оберігати, поки є симпатія. Зазвичай, це початку бурхливого короткострокового роману. Дівчина повинна розуміти, що на ній не збираються одружитися. Але відносини будуть хорошими і можливо чоловік і жінка в результаті залишаться хорошими друзями.

Для представниць жіночої статі поцілунки завжди грають важливу роль. Тому чоловіки повинні цілувати своїх прекрасних половинок. Головне, щоб поцілунки були щирими і ніжними. Адже дівчата відчувають кожен дотик і якщо воно їм не сподобається, то шансів завоювати їх серце немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *