Что такое любовные отношения

Що таке любовні відносини і як їх створити ідеальними

Любовні стосунки будують все, але у кожної пари вони різні. Які існують типи взаємин і стилі спілкування? До яких варто прагнути, а будь – уникати? Що робити для створення ідеальних відносин? Знайдіть свій тип, щоб визначити, куди рухатися. Дізнайтеся, як побудувати довгий і гармонійний союз.

Що таке любовні відносини

Любовні стосунки – це сексуальна і емоційний зв’язок між двома людьми. Практично, це період до вступу в шлюб, коли партнери пізнають один одного, відчуваючи закоханість і потяг.

Типи любовних відносин

Залежно від характеру, досвіду і сформованих уявленнях про відносини, партнери підсвідомо (чи ні) займають в них певну роль.

Можна виділити кілька найяскравіших типів відносин.

  • Романтична любов – це тип відносин, який проходять практично всі пари, тільки починаючи зустрічатися. Характеризується взаємної турботою, відносним рівноправністю, взаємозалежністю. Обидва партери проявляють ініціативу, впливають на поведінку один одного, обопільно боятися зробити помилку.
  • Дружба-любов – відносини партнерські, які будуються не так на взаємному тяжінні, як на повазі. І чоловікові і жінці легко і безпечно промовляти свої думки або думка. У такому союзі не прийнято дорікати або змушувати до чогось. Тут звикли домовлятися, допомагати один одному, відмовляючись від гендерних стереотипів. Для них не принципово, хто миє посуд, а хто водить машину або виплачує кредит.
  • Харизматична любов – в цьому типі відносин один прив’язаний до іншого набагато більше. Саме в цьому випадку прийнято говорити, що хтось любить, а хтось дозволяє себе любити. Перший партнер готовий виконувати будь-які вимоги, тільки б отримати схвалення. Другий вже за звичкою користується владою і «вилазить на голову». Відносини вважаються співзалежних, потребують корекції.
Любовні відносини
  • Любов без зобов’язань – цей тип вибирають вільні особистості, які не хочуть обтяжувати себе обов’язками, умовностями, відповідальністю. Вони промовляють правила, але кожен має право на зв’язку на стороні.
  • Любов-підпорядкування – це маніпуляторного вид любовних відносин. Один з партнерів любить, а інший має на якісь свої особисті мотиви і цілі. Наприклад, перебуває у відносинах заради сексу або квартири в центрі міста.
  • Любов-розрахунок вибирають люди, які не зв’язуються почуттями або емоційною прихильністю. Кого-то тримає фінансова вигода, кого-то – статус або інші змушують факти. У такому союзі може бути яскравий секс, спільне майно або бізнес, але не любов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *