Як правильно цілуватися

Як правильно цілуватися

Давайте розберемося, як навчиться правильно цілуватися з партнером і, якщо у вас поки його немає. Щоб в потрібний момент не впасти в бруд обличчям і опинитися на висоті, з поцілунками, як і зі спортом, важливо проводити регулярні тренування.

Як тренуватися на руці

Почніть з того, що лівою рукою стисніть пальці в жест ОК. Для цього, великий палець повинен лежати поверх нігтя вказівного. В отриману букву «О» потрібно просунути великий палець правої руки, щільно обхопити його цією літерою «О» і прибрати великий палець правої руки. Тепер можна приступати до основної частини тренування. Торкнувшись губами цієї «О», починайте легко цілувати зімкнуті пальці, притискаючись до них і злегка покусуючи. Якщо пальцях не боляче і не дуже волого, то і під час поцілунку з реальним партнером, у нього не буде неприємних відчуттів.

Як тренуватися цілуватися на фруктах або овочах

Для цього буде потрібно м’який і ніжний фрукт або овоч. Підійде персик, манго, помідор або великий абрикос. Потрібно відкусити невеликий шматочок так, щоб місце укусу за розміром нагадувало чийсь рот. Це і буде тренажером. По черзі потрібно охоплювати губами то верхню частину «рота», то нижню, а мова ніжно запускати всередину і погладжувати їм краю плода.

Як правильно цілуватися взасос

Так як поцілунки – справа дуже інтимна і суб’єктивна, потрібно стежити за реакцією свого партнера. Хтось любить більш глибокі поцілунки, хтось віддає перевагу легким дотиком та терпіти не може зайву вологість. Щоб зрозуміти, чи всі ви робите правильно, почніть з ніжного поцілунку в губи, після чого можна переходити до більш впевненим діям. Також важливо пам’ятати, що під час поцілунку важливо намагатися розслабити губи і язик. Це дозволить зробити дотику ніжними і м’якими. Після цього, можна напружити рот, що викличе у партнера відчуття пристрасті. Також можна спробувати захопити одну з губ партнера власними губами і почати злегка її смоктати. 3 важливих техніки поцілунку:

  1. Відкрийте рот трохи ширше, щоб партнер відчув свободу і порожнечу. Ймовірно, тоді він першим вирішить проникнути мовою глибше.
  2. Проведіть кінчиком свого язика по внутрішній стороні нижньої губи того, кого цілуєте. Якщо йому це подобається, то він відповість. Якщо ж ні, то не наполягайте і продовжуйте цілуватися ніжно.
  3. Крім губ, під час поцілунку, ніжно торкайтеся руками обличчя, плечей, талії і стегон партнера. Це дозволить збільшити ступінь її порушення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *