Привычка грызть ногти

Як перестати гризти нігті?

Багато людей люблять гризти нігті. Це заняття вже перетворилося в якесь захворювання. Деякі люди роблять це від хвилювання, деякі тому, що їм це просто подобається. Однак, слід знати, що це небезпечна звичка, яка може привести до проблем зі здоров’ям. Але це не зупиняє людей. При цьому це ще і негарна звичка, і людина, яка гризе нігті, виглядає дуже нерозумно. Ця звичка часто з’являється ще в дитинстві, тому відучитися від неї дуже складно, але можливо. Так, як перестати гризти нігті? Існує кілька способів, які допоможуть вам позбавитися від цього небезпечного і некрасивого заняття. 

Дуже важливо перестати гризти нігті, так як під нігтями знаходиться безліч різних мікробів, а коли ви згризали їх, ці мікроби потрапляють до вас в організм через рот, через що з’являються різні захворювання. Ви самі, таким чином, піддаєте своє життя небезпеці. Серйозно задумайтесь про це. Адже це заняття може викликати серйозні ускладнення, пов’язані зі здоров’ям. Тому починаємо позбавлятися від цієї поганої звички. В першу чергу слід отримати контроль над собою. Так як часто ви не можете себе контролювати і зупинити цей процес, поки не згризе всі нігті. Ви повинні навчитися помічати той момент, коли починаєте гризти нігті, коли ще ваша рука тільки підноситься до рота. Саме в цей момент потрібно вжити заходів, тобто зайняти себе якоюсь справою. Ви можете взяти щось поїсти, наприклад, яблуко. Таким чином, ви зможете придушити цю звичку. На столі при цьому обов’язково мати щось, що ви зможете погризти замість нігтів. Особливо добре, якщо це будуть фрукти або овочі, це буде корисно для вашого здоров’я. Також можна зайняти себе і іншими процесами, наприклад, прибиранням, читанням, роботою, спортивними заняттями.

Таким чином, ви зможете придушувати бажання гризти нігті. Звичайно, пройде не мало часу, перш ніж ви позбудетеся від цієї звички назавжди, але зате тепер вашому здоров’ю не буде загрожувати небезпека, а ви не будете виглядати нерозумно, перебуваючи в суспільстві. Але важливо навіть не те, що про вас подумають люди, а то, що це дійсно небезпечно для здоров’я. Особливо, якщо у вас слабкий імунітет. Адже ви можете занести собі дуже небезпечну інфекцію. Тому кожен раз, коли ви підносите руку до рота, слід нагадувати собі, що у вас під нігтями знаходиться мільйони шкідливих мікробів, через які може погіршитися стан вашого здоров’я. І тоді ця звичка буде викликати у вас огиду.

Є і радикальні методи того, як перестати гризти нігті. В цьому випадку вам потрібно на нігті намазати гіркий перець або мило. А коли ви почнете гризти нігті, тоді відчуєте неприємний присмак, який викличе у вас огиду. Це психологічний обман. Так як потім у вас ця звичка вже буде асоціюватися з чимось гірким і не дуже приємним. Таким способом ви зможете позбутися від цієї звички. Головне, це контролювати себе в такі моменти, вміти вчасно зупинитися і зайняти себе іншим, більш корисним, справою. Де б ви не були, завжди знайдеться щось, ніж ви зможете зайнятися замість того, щоб гризти нігті. Шукайте такі заняття і замінюйте ними цю згубну звичку.

В аптеці можна придбати спеціальний гіркий лак. Їм слід покривати нігті, після чого вони будуть гіркими, і цей процес вже не буде приносити вам задоволення. Це один з найбільш ефективних способів, який допоможе вам позбавиться від шкідливої ​​звички. Так як після цього нігті будуть викликати у вас огиду, ви будете знати, що вони гіркі і з часом помітите, що перестали їх гризти. Якщо говорити про медицину, то ця звичка викличе у вас поява глистів. Думайте про це в ті моменти, коли рука підноситься до рота. Жінки повинні задуматися також про те, що з-за цієї звички у них будуть некрасиві нігті. Адже обгризені нігті виглядають не надто привабливо, і це помітить будь-який чоловік.

Популярні статті:
Ліки та їх роль в житті людини
Історично ліки з’явилися не дуже давно, тому що основні відкриття в області фармації відбувалися одночасно з розвитком хімічної науки. Як тільки вчені виділили перші хімічно чисті речовини, вони відразу почали досліджувати їх вплив на людський організм. Перші лікарські форми, наприклад таблетки, з’явилися в 1843 році. Вони залишаються актуальним способом лікування багатьох хвороб по сьогоднішній день. […] …

Гомеопатія
Гомеопатія – це одна з найбільш обговорюваних тем в медицині. Гомеопатія – це призначення препаратів, які викликають симптоми, аналогічні симптомам хвороби. Подібне лікування будується на тому, що хвороба намагаються перемогти хворобу. Тобто, за принципом відомої приказки «Клин клином вибивають». Засновником подібного лікування став німецький лікар Християн Фрідріх Самуїл Ганеман. Сучасна медицина не визнає гомеопатію, […] …

Як позбутися від сколіозу?
Для того щоб жінка вважалася красивою, їй доведеться стежити за багатьма факторами – зачіска, макіяж, стиль одягу, манікюр і багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *