Я кинув дівчину, коли дізнався що вона елітна повія

Любов і справді буває зла і підступна. Історія нашого героя, 28-річного Артема доводить, що в житті потрібно бути готовим до будь-яких ударів, і якщо вже пропустив хук справа, головне – знайти сили піднятися і рухатися далі.

У своєму житті я чув багато сумних історій кохання, але, готовий посперечатися, моя не тільки піднімається в чартах, а й б’є всі рекорди по трагічності. Слава богу, ніхто не помер, але були дні, коли я настільки опускав руки, що не хотілося жити. Початок цієї саги, само собою, дивовижне і неймовірне – класика жанру: красуня закохалася в невдахи, і понеслося … П’ятий курс, а я і не мріяв зустріти любов, розраховував, що до мене зійде хоча б Машка з фізмату. Дивлячись на таких, як вона, люди зазвичай говорять: «Ну, може, вона людина хороша». Вона такою і була на самій-то справі: дуже мила, чуйна, добра. Що ще потрібно? А потрібно емоцій, тих самих, коли не можеш їсти, спати і всі твої думки заповнює одна людина, і мені, звичайно, хотілося все це випробувати.

На п’ятому курсі посміхнулася удача, мені таки пощастило пізнати справжні високі почуття, і це було чудово. Вони обрушилися на мене, як сніг на голову, настільки несподівано, що я не встигав нічого аналізувати, просто насолоджувався тим, що відбувалося між нами.

Вона була сама досконалість … Даша … Довгий час я не міг повірити, що така, як вона, звернула увагу на такого, як я. Хотів би я сказати, що користувався популярністю у дівчат, але це далеко не так. Я був справжнім профаном в сердечних справах, не міг і двох слів толком зв’язати в присутності гарних жінок.

Тому, самі розумієте, коли на мене, ботаніка, звернула увагу довгонога блондинка з зеленими очима, ідеальною шкірою, прекрасними манерами і рідкісним чарівністю, я постійно переконував себе, що все це відбувається наяву.

Думав про каверзу, але мені так не хотілося його шукати. Замість цього вважав за краще стрибнути без страховки – і хай буде, що буде. З певного моменту більше я так не роблю, а саме після того, як дізнався, що моя казкова німфа – елітна повія!

Дивно, як легко я зараз розповідаю цю історію, згадуючи свої жахливі страждання. Сором, біль, відраза, ненависть, злість, жаль – головні інгредієнти коктейлю з емоцій, яким я упивався два роки, після того як дізнався правду про свою дівчину. Такий приблизною, розважливою, з правильними орієнтирами і цінностями. Чесне слово, я був готовий одружитися з нею вже через три місяці після знайомства. Все не знав, як краще зробити пропозицію …

Наші відносини прирівнювалися до тих неймовірно красивим історіям, які надихають людей, наприклад, написати роман або зняти черговий соплівенькій фільм. Дівчата, ну ви розумієте, про що я! Наша любов тривала два роки, там було все: тваринна пристрасть, почуття, визнання, плани. Не знаю, хто я після цього більше – дурень або сліпий, а може, і те й інше.
А Даша молодець, треба віддати їй належне, вибрала комп’ютерного генія, який ненавидить пафос, гучні вечірки і здебільшого працює вдома за ноутбуком. Ясна річ, шансів потрапити на гарячому були практично рівні нулю.

І адже мене не збентежило наявність дорогого одягу, хорошої машини, та й подарунки вона мені робила досить дорогі. Як чоловікові, мені незручно було нападати на дівчину з розпитуваннями, я припустив, що, швидше за все, у неї забезпечені батьки, звідси і дорога атрибутика. Але виявилося, що Дашенька просто актриса, яка виконувала свою кращу роль.

Весь цей цирк припинили мої друзі, за що їм велике спасибі. Вони, так само як і я, подумати не могли, що Даша, міс Досконалість, може мати якесь відношення до брудних справ типу проституції. Все вирішив випадок, який привів пацанів на один сайт, де були представлені «жриці кохання» на будь-який смак, колір і гаманець. Мені тоді лестило, що Даша цінувала себе високо. Ніч з моєю дівчиною дорого обходилася її клієнтам – вона була в розділі VIP …

Наступні півроку я не жив, а просто існував в якійсь прострації. Я забив на роботу, але спершу на Дашу, звичайно. Перестав спілкуватися навіть з батьками, не кажучи про друзів. Практично не залишав своєї квартири, де більше не відкривалися штори і не включався світло. У той час я тільки й робив, що слухав музику, бив посуд час від часу, щоб стало легше, і всіма способами намагався її забути.

Допомогло час і хороший психоаналітик. Але, незважаючи на всі старання мозгоправа, після такого досвіду мені донині складно вірити дівчатам. Коли відбувається чергове знайомство, я пробиваю всю таємницю через знайомого в відповідних структурах. Так мені тепер спати спокійніше. Подібних сюрпризів у своєму житті я більше не допущу.

А Даша, до речі, просто зникла, безслідно … Відразу після того, як я подзвонив і почав волати в трубку щось в дусі «Якби я відразу знав, хто ти, то залишав би гроші на тумбочці біля ліжка, у повій адже так прийнято »…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *