Маколей Калкін

На дні стакана: зірки, чию кар’єру погубив алкоголь

Потрапивши в блискучий світ шоу-бізнесу, не кожен здатен втриматися від спокус, які супроводжують славу і успіх. Згубні звички стають справжньою катастрофою для колись обожнюваних артистів – алкоголь і заборонені речовини міцно «захоплюють» в свої обійми, вибратися вдається лише одиницям. Сьогодні ми вирішили згадати зірок, які стали жертвами своїх слабкостей і заплатили за секундне задоволення величезну ціну.

Робін Вільямс

Актор відомий головними ролями в крупнобюджетних картинах, нерідко брався за озвучку популярних мультфільмів, писав чудові сценарії, не кажучи про численні театральні постановки. Однак ніхто з нас не застрахований від проблем, Вільямс не став винятком. Але замість опрацювання неприємних відчуттів з психологом, актор вважав за краще заглушати душевні страждання літрами алкоголю і забороненими речовинами.

Зважившись почати нове життя, Робін погодився на курс реабілітації, і все ж роки, проведені зі склянкою в руці дали про себе знати: в 2014 році актор помер. Розтин показав, що причиною стали проблеми з серцем, яке ослабло від постійної інтоксикації. Так перервалася успішна кар’єра і життя одного з найталановитіших акторів світу.

Маколей Калкін

Цього хлопця знали всі. В середині 90-х Калкін був найуспішнішим дитиною-актором в світі. Успіх Маколею приніс фільм «Один вдома», де хлопець зіграв головну роль. Слава настільки запаморочила голову сім’ї хлопчика, що батьки почали виставляти продюсерам умови, з якими не кожна студія була згодна. Чим старше ставав Калкін, тим менше гідних проектів йому пропонували, а фінансова ситуація вже не була настільки стабільною, як це було на піку його кар’єри. Юнак був не в силах впоратися з навалилися проблемами і знайшов розраду у вживанні заборонених речовин і алкоголі. Довгі роки про Калкін не було нічого чутно, і ось зовсім недавно актор почав поступово повертатися в світ кіно, але все ж повернути славу дитячих років Калкіну не вдається.

Ексл Роуз

Фронтмен суперпопулярного колективу Guns’n’Roses увірвався в світ шоу-бізнесу в кінці 80-х: група займала перші рядки у всіляких хіт-парадах світу. Не впоравшись з навалилася славою, рокер пустився у всі тяжкі. Колись привабливий хлопець все більше ставав пародією на самого себе. Алкогольна залежність сильно вплинула на свідомість артиста, що стали помічати навіть самі «засліплені» шанувальники групи: Ексл міг спокійно піти зі сцени в розпал концерту і не повернутися, що жахливо дратувало глядачів. Своїм колегам по групі Роуз заявляв, що тільки він один має права на всі пісні колективу. Підсумком став розпад групи в кінці 90-х. Зірка Ексла Роуза закотилася на довгі роки.

Ліндсі Лохан

Ліндсі Лохан

Дівчина заробила любов глядачів будучи зовсім маленькою – в 11 років актриса зіграла свою знакову роль у фільмі «Пастка для батьків». Критики назвали дівчинку найперспективнішою юною актрисою, пропозиції про зйомки сипалися одне за іншим. Усвідомивши свій статус в індустрії розваг, Лохан все більше часу початку проводити не на знімальних майданчиках, а в нічних клубах зі своїми друзями.

Алкогольні вечірки стали звичним явищем і тривали днями безперервно. До алкоголю додалися наркотики, що змусило Ліндсі зовсім втратити почуття міри: арешти за водіння в нетверезому вигляді, скандали в готелях і клубах стали приводом для приміщення артистки в реабілітаційний центр. Кар’єра дівчини скотилася з такою ж швидкістю, як і колись набирала обертів. Сьогодні Лохан не може похвалитися успішними проектами, так як в Голлівуді практично ніхто не хоче укладати контракти з настільки непередбачуваними артистами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *